Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord blijft steken op gelijkspel tegen ADO Den Haag

Feyenoord blijft steken op gelijkspel tegen ADO Den Haag

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft drie dagen na de ontsnapping in de Conference League tegen het modale FC Drita uit Kosovo (3-2) in de eigen Kuip opnieuw geen indruk kunnen maken. Het oefenduel met ADO Den Haag, dat naar de Keuken Kampioen Divisie is gedegradeerd, eindigde in 1-1.

Het oefenduel in De Kuip bestond uit vier delen van een half uur. De Oostenrijkse verdediger Gernot Trauner maakte zijn officieuze debuut bij Feyenoord. Daardoor kon Leroy Fer weer als verdedigende middenvelder fungeren.

Het doelpunt van Feyenoord viel in de derde fase, in de 81e minuut. Róbert Bozenik benutte een strafschop nadat Marouan Azarkan was neergelegd. In het laatste deel bracht Yahya Boussakou de Haagse gelijkmaker op zijn naam.

Conference League

Feyenoord speelt donderdag in Zwitserland tegen FC Luzern de eerste wedstrijd in de derde voorronde van de Conference League. De return is op 12 augustus in De Kuip.

FC Luzern speelde zondag in de Zwitserse competitie met 2-2 gelijk tegen FC Sankt Gallen, na een achterstand van 2-0. Filip Ugrinic en Varol Tasar kwamen in de slotfase namens FC Luzern tot scoren. Ploeggenoot Marvin Schulz kreeg rood in de 69e minuut. De ploeg van trainer Fabio Celestini staat op 1 punt uit twee competitieduels.

Meer uit Sport

Darter Van Veen bereikt finale WK na zege op Schot Anderson

LONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft de finale bereikt van het WK darts in Londen. De 23-jarige darter uit het Gelderse Poederoijen versloeg in de halve finales in een uitbundig Alexandra Palace tweevoudig wereldkampioen Gary Anderson met 6-3 in sets. Hij treft zaterdag in de eindstrijd de Engelse titelverdediger Luke Littler.

6 uur geleden
Oostenrijkse topskiester Liensberger mist Spelen na crash

SANKT MICHAEL (ANP/RTR) - De Oostenrijkse skiester Katharina Liensberger mist de Olympische Spelen in Milaan-Cortina door een zware knieblessure. De 28-jarige slalomspecialiste liep onder meer een gescheurde meniscus op door een crash bij een training in Sankt Michael.

11 uur geleden
Skeletonster Bos eindigt als 24e in Winterberg

WINTERBERG (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos blijft op zoek naar haar beste vorm op weg naar de Winterspelen van volgende maand in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De winnares van olympisch brons op de Spelen van Beijing eindigde als 24e op de wereldbekerwedstrijd in Winterberg.

14 uur geleden
Venus Williams krijgt wildcard voor Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Venus Williams krijgt een wildcard voor de Australian Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi bekend.

1 dag geleden
Darter Van Veen voor het eerst in carrière naar halve finale WK

LONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft voor het eerst in zijn carrière de halve finale van het WK darts bereikt. De 23-jarige Nederlander versloeg in Alexandra Palace in Londen de als tweede geplaatste Engelsman Luke Humphries met 5-1 in sets.

1 dag geleden
Sloveen Prevc wint nieuwjaarsspringen Garmisch-Partenkirchen

GARMISCH-PARTENKIRCHEN (ANP/DPA) - De Sloveense schansspringer Domen Prevc heeft met overmacht het traditionele nieuwjaarsspringen in Garmisch-Partenkirchen gewonnen. Prevc noteerde vanaf de grote schans afstanden van 143 en 141 meter en was daarmee de beste. De Sloveen won ook al de wedstrijd van de Vierschansentournee in Oberstdorf en leidt het klassement na twee van de vier wedstrijden.

1 dag geleden
Van der Poel onklopbaar: zevende zege in zevende veldrit

BAAL (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn zevende zege in zeven veldritten binnen. De wereldkampioen was op nieuwjaarsdag ook verreweg de sterkste in de Grote Prijs Sven Nys in het Vlaamse Baal. Eerder won de Nederlander in Loenhout, Gavere, Hofstade, Namen, Antwerpen en Koksijde.

1 dag geleden