Feyenoord blijft steken op 0-0 tegen Heracles
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft nagelaten om optimaal te profiteren van de nederlagen van Ajax en Vitesse. De ploeg van trainer Dick Advocaat kwam in De Kuip niet verder dan 0-0 tegen Heracles Almelo. Feyenoord heeft na elf wedstrijden 4 punten minder dan koploper Ajax en 2 punten minder dan Vitesse.
Aanvoerder Steven Berghuis, met negen doelpunten de Rotterdamse topscorer in de Eredivisie, begon op de bank. De aanvaller kwam na een uur spelen alsnog in het veld, in een poging de beslissing te forceren. Ook tegen tien man, nadat Heracles-spits Sinan Bakis met twee gele kaarten van het veld was gestuurd, lukte het de Rotterdammers niet om te scoren.
De ploeg van Advocaat speelt donderdag de laatste groepswedstrijd in de Europa League tegen Wolfsberger. Feyenoord moet winnen in Oostenrijk om de knock-outfase te bereiken.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
34 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
41 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - Penaltyheld Matvei Safonov van Paris Saint-Germain heeft in de finale van de Intercontinental Cup vermoedelijk twee strafschoppen tegengehouden met een gebroken hand. Dat vertelde coach Luis Enrique van de club uit Parijs, die het duel in Qatar won van de Braziliaanse club Flamengo.
54 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Het aantal incidenten in en rond stadions van betaaldvoetbalclubs is voor het derde seizoen op rij gedaald. Dat schrijft demissionair veiligheidsminister Foort van Oosten in een brief aan de Tweede Kamer. Hoewel dit de VVD'er "voorzichtig positief" stemt, blijft het afsteken van vuurwerk een "hardnekkig probleem".
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Sébastien Haller doet met titelverdediger Ivoorkust niet mee aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht is volgens de Ivoriaanse voetbalbond niet op tijd hersteld van de blessure die hij zondag tegen NAC Breda opliep. Evan Guessand (Aston Villa) is zijn vervanger.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie voelt veel vertrouwen van zijn spelers en de directie van Feyenoord. "Dat spreekt iedereen ook uit" , zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Twente. "Ze geven mij het gevoel dat we het samen gaan omdraaien."
3 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal, tussen de landskampioen van de Eredivisie en de bekerwinnaar, is komend voetbalseizoen op vrijdag 31 juli of zondag 2 augustus. De definitieve datum wordt vastgesteld als duidelijk is wat de Europese verplichtingen zijn van de twee deelnemende clubs. Dat meldt de KNVB.
3 uur geleden