Feyenoord bindt Sinisterra nog een jaar langer
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het contract van Luis Sinisterra verlengd tot medio 2024. Eind vorig jaar lichtten de Rotterdammers al de optie om de 21-jarige Colombiaan tot de zomer van 2023 vast te leggen.
"Luis heeft met het herstel na zijn blessure een grote tegenslag in zijn nog jonge voetbalcarrière overwonnen. Hij heeft laten zien dat hij naast de al aanwezige kwaliteiten over de juiste mentaliteit beschikt om de potentie die wij in hem zien waar te gaan maken", aldus technisch directeur Frank Arnesen.
"Spelers als deze wil je als club heel graag voor langere tijd aan je binden. Met eerder al het lichten van de optie in het oude contract en nu de verlenging met dit nieuwe contract is dat gelukt. We geloven dat we met Luis een mooie toekomst tegemoet gaan."
Sinisterra werd in 2018 overgenomen van het Colombiaanse Once Caldas. De aanvaller tekende toen voor drie jaar. Sinds de korte winterstop was Sinisterra twee keer trefzeker in vijf duels. Twee weken geleden maakte hij het winnende doelpunt tegen PEC Zwolle (1-0).
Feyenoord staat vijfde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
WAREGEM (ANP) - Club Brugge kan met een goed gevoel richting Eindhoven voor de ontmoeting woensdag met PSV in de Champions League. De Belgische topploeg won vrijdag de uitwedstrijd tegen Zulte Waregem in de hoogste divisie. Het werd 4-2 voor de club van trainer Ivan Leko.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Harry Kane heeft met klein verschil de Gouden Bal gewonnen. Hij kreeg slechts 28 punten meer dan Kylian Mbappé. Dat blijkt uit de gedetailleerde puntentelling die het organiserende vakblad France Football vrijdag publiceerde.
4 uur geledenLE HAVRE (ANP) - Mika Godts heeft opnieuw gescoord voor Paris Saint-Germain. De oud-speler van Ajax deed dat vrijdag in de uitwedstrijd tegen Le Havre, die de club uit Parijs met 5-1 won.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bekerhouder AZ speelt in de tweede ronde van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen het Zeeuwse HSV Hoek. Dat is vrijdag door loting bepaald. Hoek staat na elf speelronden op de vijftiende plaats in de tweede divisie.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep. Smit maakt vermoedelijk donderdag tegen Juventus in de Europa League zijn rentree in de selectie van de Alkmaarders.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Telstar. De club heeft dat besloten na de ongeregeldheden van donderdagavond met de eigen aanhang na het bekerduel met Kozakken Boys.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de selectie van Ajax. Trainer Míchel Sánchez neemt hem op in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AZ. Berghuis stond de afgelopen zes weken aan de kant met een blessure.
11 uur geleden