Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord bindt Sinisterra nog een jaar langer

Feyenoord bindt Sinisterra nog een jaar langer

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het contract van Luis Sinisterra verlengd tot medio 2024. Eind vorig jaar lichtten de Rotterdammers al de optie om de 21-jarige Colombiaan tot de zomer van 2023 vast te leggen.

"Luis heeft met het herstel na zijn blessure een grote tegenslag in zijn nog jonge voetbalcarrière overwonnen. Hij heeft laten zien dat hij naast de al aanwezige kwaliteiten over de juiste mentaliteit beschikt om de potentie die wij in hem zien waar te gaan maken", aldus technisch directeur Frank Arnesen.

"Spelers als deze wil je als club heel graag voor langere tijd aan je binden. Met eerder al het lichten van de optie in het oude contract en nu de verlenging met dit nieuwe contract is dat gelukt. We geloven dat we met Luis een mooie toekomst tegemoet gaan."

Sinisterra werd in 2018 overgenomen van het Colombiaanse Once Caldas. De aanvaller tekende toen voor drie jaar. Sinds de korte winterstop was Sinisterra twee keer trefzeker in vijf duels. Twee weken geleden maakte hij het winnende doelpunt tegen PEC Zwolle (1-0).

Feyenoord staat vijfde in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Borussia Dortmund verspeelt punten met 2-2 tegen Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de vijfde wedstrijd van het seizoen de eerste punten verspeeld in de Bundesliga. In eigen huis gaf de koploper tegen Werder Bremen een 2-0-voorsprong weg en moest genoegen nemen met 2-2.

21 minuten geleden
Heracles Almelo eerste periodekampioen in eerste divisie

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de eerste periode in de eerste divisie gewonnen. De club van trainer Vincent Heilmann won met 3-0 van RKC Waalwijk en stelde daarmee de periodetitel veilig.

55 minuten geleden
PSV vervolgt Eredivisie met zege op sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste competitiewedstrijd na de interlandbreak met 2-0 gewonnen van sc Heerenveen. De landskampioen won in Eindhoven dankzij een treffer van Guus Til en een eigen doelpunt van Marcus Linday, een opsteker na de nederlaag in het vorige Eredivisieduel met FC Twente.

1 uur geleden
Oranjevrouwen boeken tegen Hongarije grootste zege onder Veurink

FELCSÚT (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn een stap dichter bij een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Nederland boekte in de eerste van twee play-offwedstrijden tegen Hongarije de grootste overwinning onder bondscoach Arjan Veurink: 0-8. In de Pancho Aréna in het Hongaarse Felcsút was het klasseverschil groot; bij rust was het al 0-4.

1 uur geleden
UEFA legt Servië straf op om racisme tijdens duel met Oranje

NYON (ANP/RTR) - Het nationale voetbalelftal van Servië moet de volgende thuiswedstrijd spelen zonder publiek. De Europese voetbalbond UEFA bestraft het land vanwege "racistisch en/of discriminerend" gedrag van Servische supporters tijdens de Nations League-wedstrijden tegen het Nederlands elftal en Griekenland. Ook moet de Servische voetbalbond FFS om die reden een boete van 50.000 euro betalen, meldt de UEFA vrijdag.

2 uur geleden
Van de Donk speelt tegen Hongarije 175e interland voor Oranje

FELCSÚT (ANP) - Daniëlle van de Donk speelt tegen Hongarije haar 175e wedstrijd in het shirt van het Nederlands elftal. De 35-jarige middenveldster begint het duel in de play-offs voor WK-kwalificatie in de basis. Van de Donk maakte in december 2010 haar debuut voor Oranje.

3 uur geleden
PSV begint tegen sc Heerenveen zonder Perišić en Geertruida

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz begint de eerste competitiewedstrijd na de lange interlandbreak tegen sc Heerenveen zonder Ivan Perišić. De Kroatische aanvaller begint op de bank. Esmir Bajraktarević is zijn vervanger.

3 uur geleden