Feyenoord bevestigt komst van transfervrije spits Danilo van Ajax
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van Danilo Pereira da Silva bevestigd. De 23-jarige spits uit Brazilië komt transfervrij over van Ajax en zet binnenkort zijn handtekening onder een contract voor vier jaar.
"Een behendige en snelle spits zoals Danilo is een welkome toevoeging aan onze selectie", vindt technisch directeur Frank Arnesen. "Dat hij transfervrij de overstap kan maken naar Feyenoord is ook een prettig gegeven. We hebben er goede hoop op dat Danilo bij ons kan laten zien waar hij goed in is. Effectief en dreigend zijn in het strafschopgebied en doelpunten maken."
Trainer Arne Slot is ook blij met de komst van Danilo, die bij Ajax moest concurreren met Sébastien Haller en Brian Brobbey. "Hij heeft bij FC Twente al eens zeventien doelpunten in een seizoen gemaakt. Bij Feyenoord is het voor een spits misschien wel makkelijker scoren", zei hij in Lagos waar Feyenoord zich voorbereidt op de finale van de Conference League tegen AS Roma. "Maar hij moet natuurlijk eerst zorgen dat hij gaat spelen. Feyenoord moet minimaal twee goede spitsen hebben."
Dessers
Feyenoord weet niet of het volgend seizoen nog over Cyriel Dessers kan beschikken. De club huurt de centrumaanvaller uit België dit seizoen van KRC Genk en kan hem voor 1 juni voor 4 miljoen euro overnemen. Dessers heeft zich met tien doelpunten in het hoofdtoernooi van de Conference League in de kijker gespeeld bij meerdere clubs. Het is nog onduidelijk of Feyenoord wil voldoen aan zijn financiële eisen.
Bryan Linssen staat voor een vertrek bij Feyenoord. De spits staat in de belangstelling van een club uit Japan.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
7 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
14 uur geleden