Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord bevestigt komst van transfervrije spits Danilo van Ajax

Feyenoord bevestigt komst van transfervrije spits Danilo van Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van Danilo Pereira da Silva bevestigd. De 23-jarige spits uit Brazilië komt transfervrij over van Ajax en zet binnenkort zijn handtekening onder een contract voor vier jaar.

"Een behendige en snelle spits zoals Danilo is een welkome toevoeging aan onze selectie", vindt technisch directeur Frank Arnesen. "Dat hij transfervrij de overstap kan maken naar Feyenoord is ook een prettig gegeven. We hebben er goede hoop op dat Danilo bij ons kan laten zien waar hij goed in is. Effectief en dreigend zijn in het strafschopgebied en doelpunten maken."

Trainer Arne Slot is ook blij met de komst van Danilo, die bij Ajax moest concurreren met Sébastien Haller en Brian Brobbey. "Hij heeft bij FC Twente al eens zeventien doelpunten in een seizoen gemaakt. Bij Feyenoord is het voor een spits misschien wel makkelijker scoren", zei hij in Lagos waar Feyenoord zich voorbereidt op de finale van de Conference League tegen AS Roma. "Maar hij moet natuurlijk eerst zorgen dat hij gaat spelen. Feyenoord moet minimaal twee goede spitsen hebben."

Dessers

Feyenoord weet niet of het volgend seizoen nog over Cyriel Dessers kan beschikken. De club huurt de centrumaanvaller uit België dit seizoen van KRC Genk en kan hem voor 1 juni voor 4 miljoen euro overnemen. Dessers heeft zich met tien doelpunten in het hoofdtoernooi van de Conference League in de kijker gespeeld bij meerdere clubs. Het is nog onduidelijk of Feyenoord wil voldoen aan zijn financiële eisen.

Bryan Linssen staat voor een vertrek bij Feyenoord. De spits staat in de belangstelling van een club uit Japan.

Meer uit Voetbal

Neymar na kuitblessure weer fit en kan tegen Schotland spelen

MIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.

56 minuten geleden
Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

1 uur geleden
Engelse coach zag nog nooit een team zo goed verdedigen als Ghana

FOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.

1 uur geleden
Franse internationals betuigen medeleven aan bondscoach Deschamps

BOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.

3 uur geleden
Infantino verdedigt drinkpauzes op WK: rustmomenten zijn nodig

NEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.

3 uur geleden
FIFA-voorzitter: WK meest succesvolle evenement in geschiedenis

NEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.

3 uur geleden
Marokkaanse bondscoach met gedachten nog niet bij Oranje

ATLANTA (ANP) - De Marokkaanse bondscoach is naar eigen zeggen nog niet bezig met een eventuele ontmoeting met het Nederlands elftal in de tweede ronde van het wereldkampioenschap voetbal. "Mijn voorkeur gaat uit naar winst op Haïti en eindigen boven Brazilië in de groep", zei Mohamed Ouahbi op een persconferentie in Atlanta. "Er wordt gesproken over een mogelijke volgende tegenstander als Nederland, of Japan, of zelfs Frankrijk of Argentinië, maar daar houden we op dit moment geen rekening mee."

3 uur geleden