Feyenoord bevestigt komst van transfervrije spits Danilo van Ajax
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van Danilo Pereira da Silva bevestigd. De 23-jarige spits uit Brazilië komt transfervrij over van Ajax en zet binnenkort zijn handtekening onder een contract voor vier jaar.
"Een behendige en snelle spits zoals Danilo is een welkome toevoeging aan onze selectie", vindt technisch directeur Frank Arnesen. "Dat hij transfervrij de overstap kan maken naar Feyenoord is ook een prettig gegeven. We hebben er goede hoop op dat Danilo bij ons kan laten zien waar hij goed in is. Effectief en dreigend zijn in het strafschopgebied en doelpunten maken."
Trainer Arne Slot is ook blij met de komst van Danilo, die bij Ajax moest concurreren met Sébastien Haller en Brian Brobbey. "Hij heeft bij FC Twente al eens zeventien doelpunten in een seizoen gemaakt. Bij Feyenoord is het voor een spits misschien wel makkelijker scoren", zei hij in Lagos waar Feyenoord zich voorbereidt op de finale van de Conference League tegen AS Roma. "Maar hij moet natuurlijk eerst zorgen dat hij gaat spelen. Feyenoord moet minimaal twee goede spitsen hebben."
Dessers
Feyenoord weet niet of het volgend seizoen nog over Cyriel Dessers kan beschikken. De club huurt de centrumaanvaller uit België dit seizoen van KRC Genk en kan hem voor 1 juni voor 4 miljoen euro overnemen. Dessers heeft zich met tien doelpunten in het hoofdtoernooi van de Conference League in de kijker gespeeld bij meerdere clubs. Het is nog onduidelijk of Feyenoord wil voldoen aan zijn financiële eisen.
Bryan Linssen staat voor een vertrek bij Feyenoord. De spits staat in de belangstelling van een club uit Japan.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
16 uur geleden