Feyenoord bevestigt komst Argentijnse spits Pratto
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tijdelijke komst van Lucas Pratto bevestigd. De club huurt de 32-jarige spits uit Argentinië de rest van het seizoen van River Plate.
De komst van een centrumaanvaller was een grote wens van trainer Dick Advocaat, die de afgelopen maanden Nicolai Jørgensen met zijn vorm zag worstelen en de geblesseerde Robert Bozenik moest missen.
Pratto, die als prof debuteerde bij Boca Juniors, was dit seizoen geen basisspeler van River Plate. De vijfvoudig international van Argentinië speelde eerder in Europa voor het Noorse FC Lyn en Genoa.
Technisch directeur Frank Arnesen verwacht dat Pratto snel inzetbaar is voor Feyenoord, dat de eredivisie volgende week zondag hervat met een uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam. "Met de komst van een ervaren spits als Lucas voegen we een extra aanvallende optie toe aan de selectie die er meteen kan staan", reageert de Deen op de website van Feyenoord. "Iets dat zeer welkom is met het oog op de aanstaande, belangrijke seizoenshervatting en de ambities die we voor dit seizoen hebben. Goed voor Feyenoord dat we op deze manier onze selectie voor de rest van het seizoen nog hebben kunnen versterken."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman heeft al in de negende minuut tegen AZ in het duel om de Johan Cruijff Schaal een rode kaart gekregen. De 27-jarige middenvelder raakte met zijn schoen Mexx Meerdink in het gezicht tijdens een duel om de bal. Videoscheidsrechter Pol van Boekel had enkele minuten nodig om in te grijpen, waarna scheidsrechter Serdar Gözübüyük zijn advies voor een rode kaart volgde.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag in een oefenwedstrijd van 120 minuten in De Kuip met 2-1 gewonnen van Atalanta Bergamo. Daarmee wonnen de Rotterdammers de eerste editie van de Kuip Cup.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid is blij dat de FIFA afziet van het controversiële plan voor particuliere investeringen bij WK's. "Onze club is van mening dat dit goed nieuws is voor het voetbal, voor de instellingen en, bovenal, voor de miljoenen fans van onze geliefde sport", aldus Real Madrid in een verklaring.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Sven Mijnans start om 18.00 uur bij PSV in de strijd om de Johan Cruijff Schaal tegen zijn voormalige club AZ. De 26-jarige Mijnans kwam deze zomer over van de Alkmaarders en is de enige grote aankoop van de landskampioen tot nu toe deze transferperiode. Trainer Peter Bosz heeft ook basisplaatsen voor WK-ganger Guus Til en de 18-jarige aanvaller Amir Bouhamdi.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft een oefenduel met FC Volendam met 3-1 gewonnen. Het elftal van de Spaanse trainer Míchel speelde uit dankbaarheid dat de Amsterdammers het Kras Stadion tijdens de play-offs om de voorrondes van de Conference League mochten gebruiken, de vriendschappelijke wedstrijd tegen de Volendammers.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino zou zijn salaris willen hebben vertienvoudigen met de invoering van het omstreden investeringsplan. Dat meldde de Britse krant The Times zaterdagavond op basis van anonieme bronnen. Het plan om een deel van de commerciële rechten van het WK voetbal te verhandelen in aandelen werd ingetrokken na felle kritiek vanuit de voetbalwereld.
9 uur geledenCHICAGO (ANP) - De Poolse topspits Robert Lewandowski heeft bij zijn debuut voor Chicago Fire in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS twee keer gescoord. Chicago kwam op achterstand tegen Charlotte FC, maar won door de treffers van Lewandowski met 2-1.
10 uur geleden