Feyenoord bekert zonder zieke Hartman tegen FC Groningen
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman ontbreekt bij Feyenoord in de halve finale van de KNVB-beker tegen FC Groningen. De linksback is ziek en wordt vervangen door Marcos López.
Calvin Stengs keert terug in de basisformatie van Feyenoord. Hij kreeg afgelopen zondag rust tegen Almere City. Ayase Ueda is de spits van Feyenoord in De Kuip. De Japanner heeft een basisplaats omdat Santiago Giménez een schorsing moet uitzitten.
Bij FC Groningen krijgt Johan Hove de voorkeur boven Joey Pelupessy. De overige tien basisspelers begonnen afgelopen vrijdag ook aan het thuisduel met Helmond Sport (0-0).
Bekerfinale
De winnaar van het duel tussen Feyenoord en FC Groningen, aanvang 20.00 uur, speelt op 21 april de bekerfinale tegen NEC. De club uit Nijmegen versloeg afgelopen dinsdag SC Cambuur na verlenging (1-2).
Opstellingen
Feyenoord: Wellenreuther; Geertruida, Beelen, Hancko en López; Wieffer, Stengs en Timber; Minteh, Ueda en Paixão.
FC Groningen: Jurjus, Bacuna, Rente, Peersman en Määttä; Schreuders, Hove, Duarte en Valente; Van Bergen en Postema.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
13 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
14 uur geleden