Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord behoudt Van Persie tot medio 2024

Feyenoord behoudt Van Persie tot medio 2024

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft bij de Feyenoord Academy werken. De 102-voudig international is nu tot medio 2024 aan de jeugdopleiding van de Rotterdamse club verbonden. Van Persie had een aflopend contract.

"Terugkijkend op mijn eerste jaar als trainer heb ik ontzettend veel geleerd en genoten. Het mooiste van het trainersvak is dat je spelers dingen ziet oppikken en daardoor iedere dag beter ziet worden. Ook volgend seizoen bestaat mijn trainingsgroep uit zeer talentvolle spelers en zal het weer een mooie uitdaging zijn om daarmee aan de slag te gaan", aldus Van Persie.

Afgelopen seizoen had Van Persie samen met Brian Pinas Feyenoord Onder 16 onder zijn hoede. Als veldtrainer heeft hij bovendien een ondersteunende rol bij het eerste elftal.

De 38-jarige Van Persie beëindigde in 2019 zijn loopbaan, bij Feyenoord. Daarvoor speelde hij bij Fenerbahçe, Manchester United en Arsenal, dat hem in 2004 weghaalde bij Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Twente uitgeschakeld door Ferencváros, nu wacht Conference League

BOEDAPEST (ANP) - FC Twente is in de tweede voorronde van de Europa League uitgeschakeld door het Hongaarse Ferencváros. Nadat Twente een week geleden in Enschede met 2-1 had verloren, werd het donderdagavond in Boedapest 2-2.

34 minuten geleden
Ajax ruim langs Vojvodina naar derde voorronde Conference League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de derde voorronde van de Conference League bereikt ten koste van het Servische FK Vojvodina. Donderdag werd het in de Johan Cruijff Arena 4-1, nadat de Amsterdammers een week eerder in Servië ook al met 4-1 hadden gewonnen. Vojvodina kwam op voorsprong via Đorđe Crnomarković. Voor Ajax maakte Davy Klaassen de gelijkmaker en scoorde Oscar Gloukh drie keer.

1 uur geleden
CONCACAF wijst FIFA-voorstel commercialisering WK af

MIAMI (ANP) - De Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF heeft het voorstel van de FIFA om de commerciële rechten van het WK te verkopen afgewezen. Dat meldt de bond donderdagavond in een verklaring. Eerder op donderdag ging de Europese voetbalbond UEFA over tot een boycot van competities van de FIFA zolang de plannen op tafel liggen.

1 uur geleden
Media: Slot niet de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Arne Slot wordt niet de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Dat melden diverse media donderdagavond, waaronder ESPN en het AD. De 47-jarige trainer, die eind mei ontslagen werd bij Liverpool, zou de voorkeur hebben voor een club in een Europese topcompetitie.

1 uur geleden
Engelse verdediger Stones transfervrij naar Internazionale

MILAAN (ANP) - John Stones heeft voor twee jaar getekend bij Internazionale. De Engelse verdediger vertrekt bij Manchester City, waar hij een aflopend contract had.

2 uur geleden
Wielrenner Van Aert wint opnieuw, na herbekijken fotofinish

SKIVE (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert heeft donderdag na de eerste ook de tweede etappe in de Ronde van Denemarken gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike maakt in Denemarken zijn rentree na een blessure waardoor hij de Tour de France miste.

4 uur geleden
UEFA haalt hard uit naar FIFA om commercialiseringsplannen WK

NYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft hard uitgehaald naar de FIFA in verband met de commercialiseringsplannen rond het WK voetbal. In de verklaring waarin de UEFA donderdag kenbaar heeft gemaakt de competities van de FIFA te boycotten, maakt de bond duidelijk dat het WK "niet te koop" is. Alle 55 UEFA-landen stemden donderdag tijdens een spoedberaad in met de boycot, zolang de plannen op tafel liggen.

5 uur geleden