Feyenoord begint uitduel met FC Utrecht met Danilo als spits
UTRECHT (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen FC Utrecht zondagmiddag met Danilo als spits. De Braziliaan krijgt van trainer Arne Slot de voorkeur boven de Mexicaan Santiago Giménez, die het laatste duel voor de winterstop in november nog basisspeler was.
Feyenoord mist verdediger Gernot Trauner en middenvelder Quinten Timber. Beide spelers zijn voor een langere periode uitgeschakeld met blessures. De Deen Jacob Rasmussen vervangt Trauner in het centrum van de defensie. Rechterverdediger Lutsharel Geertruida schuift door naar het middenveld en zijn positie rechts achterin wordt ingenomen door Marcus Pedersen. Links achterin begint Marcos López in plaats van Quilindschy Hartman.
Bij FC Utrecht zit Michael Silberbauer voor het eerst op de bank. De trainer is de vervanger van de in december ontslagen Henk Fraser, die moest vertrekken vanwege grensoverschrijdend gedrag.
Feyenoord hervat de competitie als koploper van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Het duel tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is ruim anderhalf uur later dan gepland alsnog begonnen. De IJsselderby liep lang uitstel op doordat de meegereisde supporters van PEC Zwolle weigerden verboden gezichtsbedekkende doeken te verwijderen en evenmin gehoor gaven aan een oproep om het uitvak uit eigen beweging te verlaten. Pas toen de Mobiele Eenheid het vak had ontruimd en de fans in de bus naar Zwolle zaten, kon de wedstrijd zonder uitsupporters aanvangen.
6 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord speelt zondag het uitduel met FC Volendam zonder Anis Hadj Moussa en Anel Ahmedhodzic. Als het elftal van Robin van Persie punten verspeelt, dan is PSV officieel kampioen van Nederland. De aftrap is om 14.30 uur.
36 minuten geledenZWOLLE (ANP) - De Mobiele Eenheid is uitgerukt om het uitvak met supporters van PEC Zwolle te ontruimen bij de IJsselderby. De fans weigerden gezichtsbedekking te verwijderen en evenmin uit eigen beweging de tribune in het stadion van Go Ahead Eagles te verlaten, ondanks herhaalde oproepen. Alle supporters van PEC worden in bussen terug naar Zwolle gestuurd. Daarna moet het duel alsnog beginnen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.
1 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.
4 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
13 uur geleden