Feyenoord begint tegen NAC met Osman, maar zonder Zerrouki
ROTTERDAM (ANP) - Ramiz Zerrouki begint op de bank bij Feyenoord in de competitiewedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder stond donderdag nog aan de aftrap in het met 4-0 verloren duel met Bayer Leverkusen in de Champions League. Ook Gernot Trauner ontbreekt in de basis. Coach Brian Priske kiest voor Gijs Smal en Ibrahim Osman als vervangers. Osman, een huurling van Brighton & Hove Albion, is tot nog toe een keer ingevallen bij de Rotterdammers en maakt dus zijn debuut in de basis.
Na vier wedstrijden staat Feyenoord op 6 punten door een zege en drie gelijke spelen. Het treffen tussen Feyenoord en NAC Breda begint om 14.30 uur.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
43 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Ricardo Pepi keert binnenkort terug als spits van PSV. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in Alkmaar, na de zege van 5-1 op AZ.
45 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft de Champions League-overwinning van dinsdag tegen Real Madrid (1-0) geen goed gevolg kunnen geven. In de Premier League ging de ploeg van Arne Slot met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch in de basis met 3-0 onderuit bij Manchester City.
48 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord begint het competitieduel op zondagavond in Deventer tegen Go Ahead Eagles met Cyle Larin in de basis op het middenveld. Aanvoerder Sem Steijn zit opnieuw op de bank.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Sven Mijnans berustte zondag in de ruime thuisnederlaag tegen PSV: 1-5. "Het was een beetje de grote jongens tegen de kleine jongens vandaag. We zijn op heel veel momenten afgetroefd. De doelpunten vielen na kinderlijk verdedigen. We raakten ballen snel kwijt, waardoor zij dodelijk waren in de omschakeling", zei de middenvelder bij ESPN.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV heeft in de strijd om de eerste plaats in de Eredivisie een aanval van AZ overtuigend afgeslagen. De regerend landskampioen liet de Alkmaarders in het AFAS Stadion kansloos, mede dankzij drie treffers van Guus Til: 1-5.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie bij AZ met ruime cijfers gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz was met 5-1 te sterk. Guus Til scoorde drie keer.
1 uur geleden