Feyenoord begint tegen Marseille in dezelfde basisopstelling
MARSEILLE (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League met een ongewijzigd team. Trainer Arne Slot kiest voor dezelfde elf spelers die er vorige week in de eerste ontmoeting met de huidige nummer 2 van Frankrijk voor zorgden dat de Rotterdammers met 3-2 wonnen.
Cyriel Dessers, die twee keer scoorde in De Kuip, krijgt in de voorhoede vanaf de flanken opnieuw steun van Reiss Nelson (rechts) en Luis Sinisterra (links).
Jens Toornstra keert terug in de selectie en zit op de reservebank. De middenvelder ontbrak vorige week nog vanwege een blessure.
Feyenoord verdedigt in Marseille een voorsprong van 3-2 uit de eerste halve finale.
Opstelling Feyenoord: Marciano; Geertruida, Trauner, Senesi en Malacia; Aursnes, Til en Kökcü; Nelson, Dessers en Sinisterra.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
1 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
13 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
16 uur geleden