Feyenoord begint tegen Marseille in dezelfde basisopstelling
MARSEILLE (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League met een ongewijzigd team. Trainer Arne Slot kiest voor dezelfde elf spelers die er vorige week in de eerste ontmoeting met de huidige nummer 2 van Frankrijk voor zorgden dat de Rotterdammers met 3-2 wonnen.
Cyriel Dessers, die twee keer scoorde in De Kuip, krijgt in de voorhoede vanaf de flanken opnieuw steun van Reiss Nelson (rechts) en Luis Sinisterra (links).
Jens Toornstra keert terug in de selectie en zit op de reservebank. De middenvelder ontbrak vorige week nog vanwege een blessure.
Feyenoord verdedigt in Marseille een voorsprong van 3-2 uit de eerste halve finale.
Opstelling Feyenoord: Marciano; Geertruida, Trauner, Senesi en Malacia; Aursnes, Til en Kökcü; Nelson, Dessers en Sinisterra.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
4 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
4 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
5 uur geleden