Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord begint met Stengs en Zerrouki tegen FC Utrecht

Feyenoord begint met Stengs en Zerrouki tegen FC Utrecht

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint zondag met Calvin Stengs en Ramiz Zerrouki aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. Trainer Brian Priske moet improviseren op het middenveld omdat Quinten Timber en Hwang In-beom niet inzetbaar zijn. Beide spelers zijn geblesseerd en Timber zit ook een schorsing uit.

Antoni Milambo is de derde middenvelder van Feyenoord voor het duel met FC Utrecht. Doelman Justin Bijlow vormt de achterhoede met Givairo Read, Gernot Trauner, Dávid Hancko en Hugo Bueno. Santiago Giménez, Igor Paixão en Anis Hadj Moussa zijn de aanvallers van de thuisploeg in een uitverkochte Kuip.

Bij FC Utrecht zit Sébastien Haller op de bank als het duel om 14.30 uur begint. De aanvaller keerde afgelopen week tijdelijk terug bij de club, die hem huurt van Borussia Dortmund. Trainer Ron Jans mist Noah Ohio, Can Bozdogan, Vasilis Barkas en Nick Viergever. Michael Brouwer verdedigt het doel van FC Utrecht. Jens Toornstra, Paxten Aaronson en Siebe Horemans hebben ook een basisplaats.

FC Utrecht verdedigt de derde positie in de Eredivisie. Feyenoord staat vierde en heeft een punt minder.

Meer uit Voetbal

Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

6 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

8 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

9 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

9 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

11 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

11 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

12 uur geleden