Feyenoord begint met Stengs en Zerrouki tegen FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint zondag met Calvin Stengs en Ramiz Zerrouki aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. Trainer Brian Priske moet improviseren op het middenveld omdat Quinten Timber en Hwang In-beom niet inzetbaar zijn. Beide spelers zijn geblesseerd en Timber zit ook een schorsing uit.
Antoni Milambo is de derde middenvelder van Feyenoord voor het duel met FC Utrecht. Doelman Justin Bijlow vormt de achterhoede met Givairo Read, Gernot Trauner, Dávid Hancko en Hugo Bueno. Santiago Giménez, Igor Paixão en Anis Hadj Moussa zijn de aanvallers van de thuisploeg in een uitverkochte Kuip.
Bij FC Utrecht zit Sébastien Haller op de bank als het duel om 14.30 uur begint. De aanvaller keerde afgelopen week tijdelijk terug bij de club, die hem huurt van Borussia Dortmund. Trainer Ron Jans mist Noah Ohio, Can Bozdogan, Vasilis Barkas en Nick Viergever. Michael Brouwer verdedigt het doel van FC Utrecht. Jens Toornstra, Paxten Aaronson en Siebe Horemans hebben ook een basisplaats.
FC Utrecht verdedigt de derde positie in de Eredivisie. Feyenoord staat vierde en heeft een punt minder.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.
14 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
9 uur geledenMADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.
10 uur geleden