Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord begint met Stengs en Zerrouki tegen FC Utrecht

Feyenoord begint met Stengs en Zerrouki tegen FC Utrecht

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint zondag met Calvin Stengs en Ramiz Zerrouki aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. Trainer Brian Priske moet improviseren op het middenveld omdat Quinten Timber en Hwang In-beom niet inzetbaar zijn. Beide spelers zijn geblesseerd en Timber zit ook een schorsing uit.

Antoni Milambo is de derde middenvelder van Feyenoord voor het duel met FC Utrecht. Doelman Justin Bijlow vormt de achterhoede met Givairo Read, Gernot Trauner, Dávid Hancko en Hugo Bueno. Santiago Giménez, Igor Paixão en Anis Hadj Moussa zijn de aanvallers van de thuisploeg in een uitverkochte Kuip.

Bij FC Utrecht zit Sébastien Haller op de bank als het duel om 14.30 uur begint. De aanvaller keerde afgelopen week tijdelijk terug bij de club, die hem huurt van Borussia Dortmund. Trainer Ron Jans mist Noah Ohio, Can Bozdogan, Vasilis Barkas en Nick Viergever. Michael Brouwer verdedigt het doel van FC Utrecht. Jens Toornstra, Paxten Aaronson en Siebe Horemans hebben ook een basisplaats.

FC Utrecht verdedigt de derde positie in de Eredivisie. Feyenoord staat vierde en heeft een punt minder.

Meer uit Voetbal

KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

18 minuten geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

1 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

14 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

15 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

15 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

15 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

19 uur geleden