Feyenoord begint met spits Redmond aan uitduel met AC Milan
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Zépiqueno Redmond aan de uitwedstrijd tegen AC Milan in de tussenronde van de Champions League. De 18-jarige spits krijgt de voorkeur boven Julián Carranza, die op de bank zit als het duel om 18.45 uur in San Siro van start gaat.
Interim-trainer Pascal Bosschaart heeft flink moeten puzzelen op zijn basisformatie. De tijdelijke opvolger van de vertrokken Brian Priske kan tien geblesseerde spelers niet opstellen. Quinten Timber, Jordan Lotomba, Justin Bijlow, Bart Nieuwkoop en Chris-Kevin Nadje komen dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie. Voor Gernot Trauner, Ramiz Zerrouki, Hwang In-beom, Ayase Ueda en Facundo González komt het uitduel met AC Milan te vroeg. Quilindschy Hartman, Oussama Targhalline en Stéphano Carrilo zijn niet ingeschreven voor de Champions League.
Hugo Bueno, van origine linksback, speelt op het middenveld van de bezoekers uit Rotterdam. Santiago Giménez verschijnt aan de aftrap voor AC Milan, net als Tijjani Reijnders. Giménez verliet Feyenoord in het begin van deze maand voor AC Milan.
Gunstige uitgangspositie
Feyenoord verdedigt een voorsprong van 1-0. De winnaar over twee duels plaatst zich voor de achtste finales.
Opstelling Feyenoord: Wellenreuther; Read, Beelen, Hancko en Smal; Bueno, Moder en Milambo; Hadj Moussa, Redmond en Paixão.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord betreurt de ongeregeldheden met fans tijdens de uitwedstrijd van donderdag tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De Duitse politie arresteerde zestien supporters van de club uit Rotterdam.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Luciano Valente is voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige middenvelder van Feyenoord opgeroepen voor de duels met Polen en Litouwen in het kwalificatietoernooi voor het WK komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
2 uur geledenSTUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
15 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
17 uur geleden