Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord begint met rechtsback Mitchell in de basis tegen Inter

Feyenoord begint met rechtsback Mitchell in de basis tegen Inter

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Ibrahim Osman als linksbuiten aan de heenwedstrijd in de achtste finales van de Champions League tegen Internazionale. Verdediger Jeyland Mitchell start als rechtsachter en maakt zijn debuut in de basis van Feyenoord. Daarnaast vormen Thomas Beelen, David Hancko en Hugo Bueno de verdediging van het elftal van Robin van Persie in de uitverkochte Kuip.

Op het middenveld waar veel vaste krachten bij Feyenoord ontbreken, spelen Jakub Moder en Gijs Smal in een verdedigend blok achter vier meer aanvallend ingestelde spelers met Julián Carranza als meest vooruitgeschoven spits.

Bij Inter staat oud-Feyenoorder Stefan de Vrij achterin centraal in de defensie. Ook Denzel Dumfries heeft een basisplaats.

Opstelling Feyenoord: Wellenreuther; Mitchell, Beelen, Hancko en Bueno; Moder en Smal; Hadj Moussa, Paixao, Osman en Carranza.

Meer uit Voetbal

Manchester City zwaar beboet voor te laat aan aftrap komen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft van de Premier League een boete van ruim 1 miljoen euro gekregen voor het herhaaldelijk te laat verschijnen aan de aftrap of hervatting in een competitiewedstrijd. Dat gebeurde vorig seizoen negen keer, meldde de hoogste Engelse voetbaldivisie.

45 minuten geleden
Clubs mogen straks ook alleen professioneel vrouwenvoetbal spelen

ZEIST (ANP) - Clubs kunnen in de toekomst ook alleen deelnemen aan het professionele vrouwenvoetbal. De algemene vergadering betaald voetbal heeft ingestemd met gewijzigde reglementen die dat mogelijk moeten maken.

2 uur geleden
Miedema voelt zich fit genoeg om te spelen op het EK

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema heeft er alle vertrouwen in dat ze op het EK in Zwitserland volop van de partij kan zijn. "Ik heb alles mee kunnen doen met de groep. Ik ben gewoon fit. Ik sta er nu goed voor", zei Miedema donderdag bij Oranje in Zeist. "Het is een goed team. Het kan een heel speciaal toernooi worden."

2 uur geleden
Jonker wil afscheid van Oranje nemen met de Europese titel

ZEIST (ANP) - Andries Jonker gaat met Nederland naar het EK in Zwitserland om het toernooi te winnen. De bondscoach beseft dat het niet alleen voor hemzelf, maar voor een aantal speelsters uit de gouden generatie de laatste kans is om nog iets groots te winnen. "Je weet dat je voor het laatst aan een voorbereiding begint. Daar ben ik me van bewust. Maar verder heeft dat geen invloed op me", stelt Jonker aan het begin van de voorbereiding van Oranje. "We doen er alles voor om het zo goed mogelijk te doen."

3 uur geleden
Ajax oefent tegen Hibernian, Aarhus, PAOK, KV Mechelen en Celtic

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de voorbereiding op het nieuwe seizoen zo goed als rond. De club is alleen nog op zoek naar een tegenstander voor een oefenduel op 3 augustus in de Johan Cruijff ArenA. Ajax speelt een week later voor eigen publiek de eerste competitiewedstrijd tegen Telstar in de Eredivisie.

5 uur geleden
Mbappé ligt met acute buikgriep in ziekenhuis

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé is opgenomen in een ziekenhuis. Volgens zijn club Real Madrid lijdt de topscorer aan acute buikgriep.

5 uur geleden
Nederland speelt op EK in Zwitserland voor 5,1 miljoen euro

ZEIST (ANP) - Nederland zal op het EK in Zwitserland worden gesteund door ongeveer 10.000 voetbalfans. Dat heeft de KNVB donderdagmiddag in Zeist gemeld. Bij de wedstrijden van de vrouwen zullen maximaal 4000 fans van Oranje aanwezig zijn. Andere fans kunnen de duels in de fanzone volgen.

6 uur geleden