Feyenoord begint met Nieuwkoop aan thuisduel met Ajax
ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop begint zondag met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Ajax. De rechtsback is op tijd hersteld van een lichte blessure. Hij werd zaterdag tijdens de training getest en bleek voldoende fit voor een basisplaats.
David Hancko is de linksback van Feyenoord. Hij speelt vaak centraal in de defensie. Yankuba Minteh, Santiago Giménez en Igor Paixão vormen de voorhoede van de nummer 2 van de Eredivisie.
Luka Ivanusec, Antoni Milambo en Alireza Jahanbakhsh hebben afgerekend met blessureleed. Zij zitten op de bank als het duel om 14.30 uur begint.
Opstelling Feyenoord: Wellenreuther; Nieuwkoop, Beelen, Geertruida en Hancko; Wieffer, Timber en Stengs; Minteh, Giménez en Paixão.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
33 minuten geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
6 uur geleden