Feyenoord begint met Nieuwkoop aan bekerduel met AZ
ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop is de rechtsbuiten van Feyenoord in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen AZ. Hij krijgt de voorkeur boven Yankuba Minteh, de aanvaller uit Gambia die is teruggekeerd van de Afrika Cup. Nieuwkoop begon het seizoen als rechtsback.
Calvin Stengs maakt plaats voor Nieuwkoop en krijgt een creatieve rol op het middenveld. Ramiz Zerrouki is zijn basisplaats weer kwijt en zit op de bank als het bekerduel om 21.00 uur begint in De Kuip.
Timon Wellenreuther verdedigt het doel van Feyenoord. Hij vervangt Justin Bijlow, die een kuitblessure heeft opgelopen en naar verwachting acht weken is uitgeschakeld.
Opstelling Feyenoord: Wellenreuther; Geertruida, Hancko, Trauner en Hartman; Timber, Stengs en Wieffer; Nieuwkoop, Gimenez en Paixão.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
25 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
14 uur geleden