Feyenoord begint met Nieuwkoop aan bekerduel met AZ
ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop is de rechtsbuiten van Feyenoord in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen AZ. Hij krijgt de voorkeur boven Yankuba Minteh, de aanvaller uit Gambia die is teruggekeerd van de Afrika Cup. Nieuwkoop begon het seizoen als rechtsback.
Calvin Stengs maakt plaats voor Nieuwkoop en krijgt een creatieve rol op het middenveld. Ramiz Zerrouki is zijn basisplaats weer kwijt en zit op de bank als het bekerduel om 21.00 uur begint in De Kuip.
Timon Wellenreuther verdedigt het doel van Feyenoord. Hij vervangt Justin Bijlow, die een kuitblessure heeft opgelopen en naar verwachting acht weken is uitgeschakeld.
Opstelling Feyenoord: Wellenreuther; Geertruida, Hancko, Trauner en Hartman; Timber, Stengs en Wieffer; Nieuwkoop, Gimenez en Paixão.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
4 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
5 uur geleden