Feyenoord begint met Ivanusec op middenveld tegen RB Salzburg
ROTTERDAM (ANP) - Luka Ivanusec start voor Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Hij vervangt de geblesseerde Antoni Milambo op het middenveld en krijgt de voorkeur boven Ramiz Zerrouki.
Bart Nieuwkoop speelt als rechtsbuiten voor Feyenoord in een uitverkochte Kuip. Ibrahim Osman neemt de plaats in van de geblesseerde spits Ayase Ueda. Julián Carranza ontbreekt in de selectie van Feyenoord met een blessure.
Gernot Trauner is weer terug in de basisploeg van Feyenoord. Hij kreeg zaterdag rust tegen AZ maar neemt nu de positie van Thomas Beelen in het hart van de defensie weer over. Jordan Lotomba, hersteld van een spierblessure, start als rechtsback. Doelman Timon Wellenreuther neemt de plek in van de geblesseerde Justin Bijlow. Calvin Stengs, Santiago Giménez en Quilindschy Hartman zijn ook afwezig bij de thuisploeg uit Rotterdam.
Opstellingen
Trainer Pepijn Lijnders van Salzburg mist nog meer spelers dan zijn Deense collega Brian Priske van Feyenoord. Stefan Bajcetic en Mads Bidstrup waren dinsdag ziek en zitten niet bij de selectie. Amar Dedic, Fernando, Takumi Kawamura, Bryan Oko en Moussa Yeo ontbreken al langer en doelman Alexander Schlager moet een schorsing uitzitten. Maurits Kjaergaard bleek woensdag ook onvoldoende fit om tegen Feyenoord te spelen.
Feyenoord heeft in drie speelronden van het hoofdtoernooi van de Champions League 6 punten behaald. RB Salzburg heeft nog geen punten.
Opstellingen: Feyenoord: Wellenreuther; Lotomba, Trauner, Hancko en Bueno; Hwang, Ivanusec en Timber; Nieuwkoop, Osman en Paixão.
RB Salzburg: Blaswich; Capaldo, Baidoo, Piatkowski en Terzic; Clark, Gourna-Douath en Diambou, Nene, Konaté en Gloukh.
Meer uit Voetbal
DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
46 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
10 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
10 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
11 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
20 uur geleden