Feyenoord begint met Ivanusec op middenveld tegen RB Salzburg
ROTTERDAM (ANP) - Luka Ivanusec start voor Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Hij vervangt de geblesseerde Antoni Milambo op het middenveld en krijgt de voorkeur boven Ramiz Zerrouki.
Bart Nieuwkoop speelt als rechtsbuiten voor Feyenoord in een uitverkochte Kuip. Ibrahim Osman neemt de plaats in van de geblesseerde spits Ayase Ueda. Julián Carranza ontbreekt in de selectie van Feyenoord met een blessure.
Gernot Trauner is weer terug in de basisploeg van Feyenoord. Hij kreeg zaterdag rust tegen AZ maar neemt nu de positie van Thomas Beelen in het hart van de defensie weer over. Jordan Lotomba, hersteld van een spierblessure, start als rechtsback. Doelman Timon Wellenreuther neemt de plek in van de geblesseerde Justin Bijlow. Calvin Stengs, Santiago Giménez en Quilindschy Hartman zijn ook afwezig bij de thuisploeg uit Rotterdam.
Opstellingen
Trainer Pepijn Lijnders van Salzburg mist nog meer spelers dan zijn Deense collega Brian Priske van Feyenoord. Stefan Bajcetic en Mads Bidstrup waren dinsdag ziek en zitten niet bij de selectie. Amar Dedic, Fernando, Takumi Kawamura, Bryan Oko en Moussa Yeo ontbreken al langer en doelman Alexander Schlager moet een schorsing uitzitten. Maurits Kjaergaard bleek woensdag ook onvoldoende fit om tegen Feyenoord te spelen.
Feyenoord heeft in drie speelronden van het hoofdtoernooi van de Champions League 6 punten behaald. RB Salzburg heeft nog geen punten.
Opstellingen: Feyenoord: Wellenreuther; Lotomba, Trauner, Hancko en Bueno; Hwang, Ivanusec en Timber; Nieuwkoop, Osman en Paixão.
RB Salzburg: Blaswich; Capaldo, Baidoo, Piatkowski en Terzic; Clark, Gourna-Douath en Diambou, Nene, Konaté en Gloukh.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
4 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
8 uur geleden