Feyenoord begint met Ivanusec op middenveld tegen RB Salzburg
ROTTERDAM (ANP) - Luka Ivanusec start voor Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Hij vervangt de geblesseerde Antoni Milambo op het middenveld en krijgt de voorkeur boven Ramiz Zerrouki.
Bart Nieuwkoop speelt als rechtsbuiten voor Feyenoord in een uitverkochte Kuip. Ibrahim Osman neemt de plaats in van de geblesseerde spits Ayase Ueda. Julián Carranza ontbreekt in de selectie van Feyenoord met een blessure.
Gernot Trauner is weer terug in de basisploeg van Feyenoord. Hij kreeg zaterdag rust tegen AZ maar neemt nu de positie van Thomas Beelen in het hart van de defensie weer over. Jordan Lotomba, hersteld van een spierblessure, start als rechtsback. Doelman Timon Wellenreuther neemt de plek in van de geblesseerde Justin Bijlow. Calvin Stengs, Santiago Giménez en Quilindschy Hartman zijn ook afwezig bij de thuisploeg uit Rotterdam.
Opstellingen
Trainer Pepijn Lijnders van Salzburg mist nog meer spelers dan zijn Deense collega Brian Priske van Feyenoord. Stefan Bajcetic en Mads Bidstrup waren dinsdag ziek en zitten niet bij de selectie. Amar Dedic, Fernando, Takumi Kawamura, Bryan Oko en Moussa Yeo ontbreken al langer en doelman Alexander Schlager moet een schorsing uitzitten. Maurits Kjaergaard bleek woensdag ook onvoldoende fit om tegen Feyenoord te spelen.
Feyenoord heeft in drie speelronden van het hoofdtoernooi van de Champions League 6 punten behaald. RB Salzburg heeft nog geen punten.
Opstellingen: Feyenoord: Wellenreuther; Lotomba, Trauner, Hancko en Bueno; Hwang, Ivanusec en Timber; Nieuwkoop, Osman en Paixão.
RB Salzburg: Blaswich; Capaldo, Baidoo, Piatkowski en Terzic; Clark, Gourna-Douath en Diambou, Nene, Konaté en Gloukh.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
12 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
14 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
16 uur geleden