Feyenoord begint met Ivanusec op middenveld tegen RB Salzburg
ROTTERDAM (ANP) - Luka Ivanusec start voor Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Hij vervangt de geblesseerde Antoni Milambo op het middenveld en krijgt de voorkeur boven Ramiz Zerrouki.
Bart Nieuwkoop speelt als rechtsbuiten voor Feyenoord in een uitverkochte Kuip. Ibrahim Osman neemt de plaats in van de geblesseerde spits Ayase Ueda. Julián Carranza ontbreekt in de selectie van Feyenoord met een blessure.
Gernot Trauner is weer terug in de basisploeg van Feyenoord. Hij kreeg zaterdag rust tegen AZ maar neemt nu de positie van Thomas Beelen in het hart van de defensie weer over. Jordan Lotomba, hersteld van een spierblessure, start als rechtsback. Doelman Timon Wellenreuther neemt de plek in van de geblesseerde Justin Bijlow. Calvin Stengs, Santiago Giménez en Quilindschy Hartman zijn ook afwezig bij de thuisploeg uit Rotterdam.
Opstellingen
Trainer Pepijn Lijnders van Salzburg mist nog meer spelers dan zijn Deense collega Brian Priske van Feyenoord. Stefan Bajcetic en Mads Bidstrup waren dinsdag ziek en zitten niet bij de selectie. Amar Dedic, Fernando, Takumi Kawamura, Bryan Oko en Moussa Yeo ontbreken al langer en doelman Alexander Schlager moet een schorsing uitzitten. Maurits Kjaergaard bleek woensdag ook onvoldoende fit om tegen Feyenoord te spelen.
Feyenoord heeft in drie speelronden van het hoofdtoernooi van de Champions League 6 punten behaald. RB Salzburg heeft nog geen punten.
Opstellingen: Feyenoord: Wellenreuther; Lotomba, Trauner, Hancko en Bueno; Hwang, Ivanusec en Timber; Nieuwkoop, Osman en Paixão.
RB Salzburg: Blaswich; Capaldo, Baidoo, Piatkowski en Terzic; Clark, Gourna-Douath en Diambou, Nene, Konaté en Gloukh.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
7 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geleden