Feyenoord begint met Idrissi aan bekerduel met Ajax
ROTTERDAM (ANP) - Oussama Idrissi begint om 20.00 uur met Feyenoord aan de halve finale van de KNVB-beker tegen Ajax. De linksbuiten miste zondag de competitiewedstrijd tegen Sparta Rotterdam vanwege een schorsing. Hij krijgt nu weer de voorkeur boven Igor Paixão.
Marcus Pedersen is de rechtsback van Feyenoord in een uitverkochte Kuip. De Noor vervangt de geblesseerde Lutsharel Geertruida. De winnaar van de halve eindstrijd staat op 30 april tegenover PSV in de bekerfinale. De club uit Eindhoven versloeg dinsdag Spakenburg (1-2).
Opstelling Feyenoord: Wellenreuther; Pedersen, Trauner, Hancko en Hartman; Wieffer, Kökcü en Szymański; Jahanbakhsh, Giménez en Idrissi.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
26 minuten geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
4 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
7 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
19 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
19 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
21 uur geleden