Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord begint met herstelde Hwang aan uitduel met Lille

Feyenoord begint met herstelde Hwang aan uitduel met Lille

LILLE (ANP) - Hwang In-beom begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Lille in de Champions League. De Zuid-Koreaan kwam dit kalenderjaar nog niet in actie door een blessure.

De herstelde Hwang vormt een middenveld met Thomas Beelen en Antoni Milambo. Trainer Brian Priske heeft weinig keuze voor zijn middenveld. Hij mist de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki en Chris-Kévin Nadje.

Doelman Justin Bijlow leidt een defensie met Bart Nieuwkoop, Gernot Trauner, Dávid Hancko en Gijs Smal. Santiago Giménez vormt een voorhoede met Igor Paixão en Anis Hadj Moussa.

Achtste finales

Feyenoord is voor de laatste speelronde van de groepsfase al zeker van een langer verblijf in de Champions League. De club heeft nog een kleine kans op een eindklassering in de top 8, die rechtstreekse plaatsing voor de achtste finales oplevert. De nummers 9 tot en met 24 strijden in een tussenronde om een plek in de achtste finales.

Bij Lille heeft linksback Mitchel Bakker een basisplaats. Clubtopscorer Jonathan David krijgt rust en neemt op de bank plaats.

Opstellingen

Lille: Chevalier; Meunier, Alexsandro, Diakité en Bakker; Bouaddi en Mukau; Cabella, Gomes en Sahraoui; Bayo.

Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Trauner, Hancko en Smal; Beelen, Hwang en Milambo; Hadj Moussa, Giménez en Paixão.

Meer uit Voetbal

Depay met Corinthians naar Braziliaanse bekerfinale

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).

3 uur geleden
Real Madrid en Alonso boeken belangrijke zege bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.

13 uur geleden
Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

16 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

18 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

18 uur geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

19 uur geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

19 uur geleden