Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord begint met herstelde Hwang aan uitduel met Lille

Feyenoord begint met herstelde Hwang aan uitduel met Lille

LILLE (ANP) - Hwang In-beom begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Lille in de Champions League. De Zuid-Koreaan kwam dit kalenderjaar nog niet in actie door een blessure.

De herstelde Hwang vormt een middenveld met Thomas Beelen en Antoni Milambo. Trainer Brian Priske heeft weinig keuze voor zijn middenveld. Hij mist de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki en Chris-Kévin Nadje.

Doelman Justin Bijlow leidt een defensie met Bart Nieuwkoop, Gernot Trauner, Dávid Hancko en Gijs Smal. Santiago Giménez vormt een voorhoede met Igor Paixão en Anis Hadj Moussa.

Achtste finales

Feyenoord is voor de laatste speelronde van de groepsfase al zeker van een langer verblijf in de Champions League. De club heeft nog een kleine kans op een eindklassering in de top 8, die rechtstreekse plaatsing voor de achtste finales oplevert. De nummers 9 tot en met 24 strijden in een tussenronde om een plek in de achtste finales.

Bij Lille heeft linksback Mitchel Bakker een basisplaats. Clubtopscorer Jonathan David krijgt rust en neemt op de bank plaats.

Opstellingen

Lille: Chevalier; Meunier, Alexsandro, Diakité en Bakker; Bouaddi en Mukau; Cabella, Gomes en Sahraoui; Bayo.

Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Trauner, Hancko en Smal; Beelen, Hwang en Milambo; Hadj Moussa, Giménez en Paixão.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

4 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

5 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

9 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

9 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

10 uur geleden