Feyenoord begint met herstelde Hwang aan uitduel met Lille
LILLE (ANP) - Hwang In-beom begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Lille in de Champions League. De Zuid-Koreaan kwam dit kalenderjaar nog niet in actie door een blessure.
De herstelde Hwang vormt een middenveld met Thomas Beelen en Antoni Milambo. Trainer Brian Priske heeft weinig keuze voor zijn middenveld. Hij mist de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki en Chris-Kévin Nadje.
Doelman Justin Bijlow leidt een defensie met Bart Nieuwkoop, Gernot Trauner, Dávid Hancko en Gijs Smal. Santiago Giménez vormt een voorhoede met Igor Paixão en Anis Hadj Moussa.
Achtste finales
Feyenoord is voor de laatste speelronde van de groepsfase al zeker van een langer verblijf in de Champions League. De club heeft nog een kleine kans op een eindklassering in de top 8, die rechtstreekse plaatsing voor de achtste finales oplevert. De nummers 9 tot en met 24 strijden in een tussenronde om een plek in de achtste finales.
Bij Lille heeft linksback Mitchel Bakker een basisplaats. Clubtopscorer Jonathan David krijgt rust en neemt op de bank plaats.
Opstellingen
Lille: Chevalier; Meunier, Alexsandro, Diakité en Bakker; Bouaddi en Mukau; Cabella, Gomes en Sahraoui; Bayo.
Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Trauner, Hancko en Smal; Beelen, Hwang en Milambo; Hadj Moussa, Giménez en Paixão.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.
27 minuten geledenDOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.
1 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Een arbeidsrechtbank in Parijs heeft voetbalclub Paris Saint-Germain veroordeeld tot het betalen van bijna 61 miljoen euro aan de voormalige sterspeler Kylian Mbappé. Het betreft achterstallig salaris en bonussen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Sébastien Haller kan mogelijk toch met Ivoorkust meedoen aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht viel zondag kort na zijn invalbeurt uit in de wedstrijd tegen NAC Breda (1-1).
1 uur geledenZEIST (ANP) - Ajax is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 15.000 euro. De Amsterdamse voetbalclub wordt daarmee bestraft voor het afsteken van vuurwerk in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen op 1 november. Dat meldt de KNVB.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt na ruim twee jaar hoofd scouting Kelvin de Lang kwijt. De 44-jarige Amsterdammer had nog een contract tot medio 2027, maar heeft besloten Ajax te verlaten, meldt de club op zijn website. De Lang kwam in de zomer van 2023 van Manchester City naar Ajax.
3 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
16 uur geleden