Feyenoord begint met herstelde Hwang aan uitduel met Lille
LILLE (ANP) - Hwang In-beom begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Lille in de Champions League. De Zuid-Koreaan kwam dit kalenderjaar nog niet in actie door een blessure.
De herstelde Hwang vormt een middenveld met Thomas Beelen en Antoni Milambo. Trainer Brian Priske heeft weinig keuze voor zijn middenveld. Hij mist de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki en Chris-Kévin Nadje.
Doelman Justin Bijlow leidt een defensie met Bart Nieuwkoop, Gernot Trauner, Dávid Hancko en Gijs Smal. Santiago Giménez vormt een voorhoede met Igor Paixão en Anis Hadj Moussa.
Achtste finales
Feyenoord is voor de laatste speelronde van de groepsfase al zeker van een langer verblijf in de Champions League. De club heeft nog een kleine kans op een eindklassering in de top 8, die rechtstreekse plaatsing voor de achtste finales oplevert. De nummers 9 tot en met 24 strijden in een tussenronde om een plek in de achtste finales.
Bij Lille heeft linksback Mitchel Bakker een basisplaats. Clubtopscorer Jonathan David krijgt rust en neemt op de bank plaats.
Opstellingen
Lille: Chevalier; Meunier, Alexsandro, Diakité en Bakker; Bouaddi en Mukau; Cabella, Gomes en Sahraoui; Bayo.
Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Trauner, Hancko en Smal; Beelen, Hwang en Milambo; Hadj Moussa, Giménez en Paixão.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
7 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden