Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord begint met Geertruida aan thuisduel met RKC Waalwijk

Feyenoord begint met Geertruida aan thuisduel met RKC Waalwijk

ROTTERDAM (ANP) - Lutsharel Geertruida begint om 20.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met RKC Waalwijk. De verdediger is hersteld van een spierblessure die hij opliep tijdens een uitduel van het Nederlands elftal met Frankrijk in de EK-kwalificatie.

Geertruida krijgt de voorkeur boven Marcus Pedersen, die op de bank plaatsneemt. Koploper Feyenoord heeft weer 8 punten meer dan Ajax en PSV als het RKC verslaat.

De thuisclub heeft rond het hele veld netten opgehangen om te voorkomen dat spelers bekogeld worden door het publiek. Het bekerduel met Ajax werd afgelopen woensdag tijdelijk gestaakt nadat Davy Klaassen een hoofdwond had opgelopen. Hij werd getroffen door een voorwerp dat een toeschouwer naar hem had gegooid.

Meer uit Voetbal

Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

8 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

8 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

9 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

18 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

20 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden