Feyenoord begint met Geertruida aan thuisduel met RKC Waalwijk
ROTTERDAM (ANP) - Lutsharel Geertruida begint om 20.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met RKC Waalwijk. De verdediger is hersteld van een spierblessure die hij opliep tijdens een uitduel van het Nederlands elftal met Frankrijk in de EK-kwalificatie.
Geertruida krijgt de voorkeur boven Marcus Pedersen, die op de bank plaatsneemt. Koploper Feyenoord heeft weer 8 punten meer dan Ajax en PSV als het RKC verslaat.
De thuisclub heeft rond het hele veld netten opgehangen om te voorkomen dat spelers bekogeld worden door het publiek. Het bekerduel met Ajax werd afgelopen woensdag tijdelijk gestaakt nadat Davy Klaassen een hoofdwond had opgelopen. Hij werd getroffen door een voorwerp dat een toeschouwer naar hem had gegooid.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
56 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
3 uur geleden