Feyenoord begint met dezelfde basis tegen Fenerbahçe
ISTANBUL (ANP) - Feyenoord begint om 19.00 uur in Istanbul met dezelfde basisopstelling als vorige week aan de returnwedstrijd bij Fenerbahçe in de derde voorronde van de Champions League. De formatie van Robin van Persie won het eerste duel in Rotterdam met 2-1.
In vergelijking met de eerste competitiewedstrijd tegen NAC Breda (2-0-zege) van zaterdag keren middenvelders Quinten Timber en Hwang In-beom terug in het elftal. Zij nemen de plaatsen van Luciano Valente en Oussama Targhalline weer in. Jordan Bos en Leo Sauer staan tegen Fenerbahçe, net als vorige week, weer aan de aftrap. Hun vervangers tegen NAC, Givairo Read en Gaoussou Diarra, zijn niet beschikbaar.
Trainer José Mourinho van Fenerbahçe heeft oud-Feyenoorders Sebastian Szymanski en Sofyan Amrabat opnieuw een basisplaats gegeven. Ook de Nederlander Jayden Oosterwolde begint tegen Feyenoord.
EL bij verlies
De winnaar van het tweeluik speelt tegen Benfica of OGC Nice om een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. De verliezer plaatst zich automatisch voor de groepsfase van de Europa League.
Opstelling Feyenoord: Wellenreuther; Lotomba, Ahmedhodzic, Watanabe en Bos; Timber, Hwang en Steijn; Hadj Moussa, Ueda en Sauer.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
9 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
13 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
16 uur geleden