Feyenoord begint met Bozeník aan uitwedstrijd tegen ADO Den Haag
DEN HAAG (ANP) - Feyenoord verschijnt zondag om 12.15 uur met Robert Bozeník aan de aftrap in de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag. Het is voor de Slowaakse spits pas de derde basisplaats van het seizoen.
De 21-jarige Bozeník heeft dit seizoen nog niet gescoord in de Eredivisie. Hij mocht negen keer invallen. Bozeník wordt in de aanval vergezeld door Luis Sinisterra en Bryan Linssen.
Op het middenveld keert Leroy Fer terug in de basis en hij neemt de aanvoerdersband over van de geschorste Steven Berghuis. Fer viel vorig weekend, toen het 0-0 werd tegen Vitesse, in de rust in.
Bij ADO keert Shaquille Pinas terug na aan schorsing en hebben ook John Goossens en Bobby Adekanye een basisplaats.
Feyenoord is de nummer 5 van de Eredivisie, ADO staat 18e en laatste.
Opstelling Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Botteghin, Senesi en Malacia; Fer, Toornstra en Kökcü; Sinisterra, Bozeník en Linssen.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
19 uur geleden