Feyenoord begint met Bozeník aan uitwedstrijd tegen ADO Den Haag
DEN HAAG (ANP) - Feyenoord verschijnt zondag om 12.15 uur met Robert Bozeník aan de aftrap in de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag. Het is voor de Slowaakse spits pas de derde basisplaats van het seizoen.
De 21-jarige Bozeník heeft dit seizoen nog niet gescoord in de Eredivisie. Hij mocht negen keer invallen. Bozeník wordt in de aanval vergezeld door Luis Sinisterra en Bryan Linssen.
Op het middenveld keert Leroy Fer terug in de basis en hij neemt de aanvoerdersband over van de geschorste Steven Berghuis. Fer viel vorig weekend, toen het 0-0 werd tegen Vitesse, in de rust in.
Bij ADO keert Shaquille Pinas terug na aan schorsing en hebben ook John Goossens en Bobby Adekanye een basisplaats.
Feyenoord is de nummer 5 van de Eredivisie, ADO staat 18e en laatste.
Opstelling Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Botteghin, Senesi en Malacia; Fer, Toornstra en Kökcü; Sinisterra, Bozeník en Linssen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
54 minuten geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
2 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
14 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
17 uur geleden