Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord begint met Beelen en Smal aan thuisduel met Bayern

Feyenoord begint met Beelen en Smal aan thuisduel met Bayern

ROTTERDAM (ANP) - Thomas Beelen begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de Champions League. Trainer Brian Priske doet een beroep op de centrale verdediger omdat hij zijn geblesseerde middenvelders Quinten Timber, Hwang In-beom, Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël mist.

De Deense coach heeft met Calvin Stengs en Antoni Milambo nog maar twee fitte middenvelders. Beelen is tegen Bayern München als verdedigende middenvelder en centrale verdediger inzetbaar. Linksback Gijs Smal krijgt de voorkeur boven Hugo Bueno

Priske staat onder druk bij Feyenoord, dat slechts één punt aan de laatste drie competitiewedstrijden heeft overgehouden. Volgens Deense media wil Feyenoord hem ontslaan en Marino Pusic als hoofdtrainer terughalen. De voormalige assistent van Arne Slot is nu hoofdcoach van Sjachtar Donetsk. In Nederlandse media circuleert de naam van Mark van Bommel als mogelijke opvolger.

Ranglijst voor achtste finales

Bij Bayern München keert Jamal Musiala terug in de basisploeg. Leroy Sané en Serge Gnabry zijn wisselspelers bij de koploper van Duitsland.

Feyenoord staat na zes duels en 10 punten voorlopig twintigste in de Champions League. Bayern München is met 12 punten de huidige nummer 12 van de ranglijst. De beste acht ploegen plaatsen zich voor de achtste finales. De nummers 9 tot en met 24 strijden in een tussenronde om een plaats bij de laatste zestien ploegen. Feyenoord besluit de groepsfase volgende week woensdag met een uitwedstrijd tegen Lille.

Opstellingen

Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Trauner, Hancko en Smal; Milambo, Beelen en Stengs; Hadj Moussa, Gimenez, Paixão.

Bayern München: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim en Davies; Kimmich en Goretzka; Olise, Musiala en Coman; Kane.

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

24 minuten geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

57 minuten geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

1 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

16 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

18 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

19 uur geleden