Feyenoord begint met Beelen en Smal aan thuisduel met Bayern
ROTTERDAM (ANP) - Thomas Beelen begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de Champions League. Trainer Brian Priske doet een beroep op de centrale verdediger omdat hij zijn geblesseerde middenvelders Quinten Timber, Hwang In-beom, Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël mist.
De Deense coach heeft met Calvin Stengs en Antoni Milambo nog maar twee fitte middenvelders. Beelen is tegen Bayern München als verdedigende middenvelder en centrale verdediger inzetbaar. Linksback Gijs Smal krijgt de voorkeur boven Hugo Bueno
Priske staat onder druk bij Feyenoord, dat slechts één punt aan de laatste drie competitiewedstrijden heeft overgehouden. Volgens Deense media wil Feyenoord hem ontslaan en Marino Pusic als hoofdtrainer terughalen. De voormalige assistent van Arne Slot is nu hoofdcoach van Sjachtar Donetsk. In Nederlandse media circuleert de naam van Mark van Bommel als mogelijke opvolger.
Ranglijst voor achtste finales
Bij Bayern München keert Jamal Musiala terug in de basisploeg. Leroy Sané en Serge Gnabry zijn wisselspelers bij de koploper van Duitsland.
Feyenoord staat na zes duels en 10 punten voorlopig twintigste in de Champions League. Bayern München is met 12 punten de huidige nummer 12 van de ranglijst. De beste acht ploegen plaatsen zich voor de achtste finales. De nummers 9 tot en met 24 strijden in een tussenronde om een plaats bij de laatste zestien ploegen. Feyenoord besluit de groepsfase volgende week woensdag met een uitwedstrijd tegen Lille.
Opstellingen
Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Trauner, Hancko en Smal; Milambo, Beelen en Stengs; Hadj Moussa, Gimenez, Paixão.
Bayern München: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim en Davies; Kimmich en Goretzka; Olise, Musiala en Coman; Kane.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
5 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
14 minuten geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
13 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
13 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
15 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
17 uur geleden