Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord begint met Beelen en Smal aan thuisduel met Bayern

Feyenoord begint met Beelen en Smal aan thuisduel met Bayern

ROTTERDAM (ANP) - Thomas Beelen begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de Champions League. Trainer Brian Priske doet een beroep op de centrale verdediger omdat hij zijn geblesseerde middenvelders Quinten Timber, Hwang In-beom, Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël mist.

De Deense coach heeft met Calvin Stengs en Antoni Milambo nog maar twee fitte middenvelders. Beelen is tegen Bayern München als verdedigende middenvelder en centrale verdediger inzetbaar. Linksback Gijs Smal krijgt de voorkeur boven Hugo Bueno

Priske staat onder druk bij Feyenoord, dat slechts één punt aan de laatste drie competitiewedstrijden heeft overgehouden. Volgens Deense media wil Feyenoord hem ontslaan en Marino Pusic als hoofdtrainer terughalen. De voormalige assistent van Arne Slot is nu hoofdcoach van Sjachtar Donetsk. In Nederlandse media circuleert de naam van Mark van Bommel als mogelijke opvolger.

Ranglijst voor achtste finales

Bij Bayern München keert Jamal Musiala terug in de basisploeg. Leroy Sané en Serge Gnabry zijn wisselspelers bij de koploper van Duitsland.

Feyenoord staat na zes duels en 10 punten voorlopig twintigste in de Champions League. Bayern München is met 12 punten de huidige nummer 12 van de ranglijst. De beste acht ploegen plaatsen zich voor de achtste finales. De nummers 9 tot en met 24 strijden in een tussenronde om een plaats bij de laatste zestien ploegen. Feyenoord besluit de groepsfase volgende week woensdag met een uitwedstrijd tegen Lille.

Opstellingen

Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Trauner, Hancko en Smal; Milambo, Beelen en Stengs; Hadj Moussa, Gimenez, Paixão.

Bayern München: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim en Davies; Kimmich en Goretzka; Olise, Musiala en Coman; Kane.

Meer uit Voetbal

Ajax verspeelt punten in thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.

50 minuten geleden
Liverpool speelt gelijk, Brobbey maakt winnende voor Sunderland

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.

53 minuten geleden
Dortmund boekt zwaarbevochten zege op hekkensluiter FC St. Pauli

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.

1 uur geleden
Koploper Internazionale boekt minimale zege bij Udinese

UDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.

1 uur geleden
Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

2 uur geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

2 uur geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

2 uur geleden