Feyenoord begint met Beelen en Smal aan thuisduel met Bayern
ROTTERDAM (ANP) - Thomas Beelen begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de Champions League. Trainer Brian Priske doet een beroep op de centrale verdediger omdat hij zijn geblesseerde middenvelders Quinten Timber, Hwang In-beom, Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël mist.
De Deense coach heeft met Calvin Stengs en Antoni Milambo nog maar twee fitte middenvelders. Beelen is tegen Bayern München als verdedigende middenvelder en centrale verdediger inzetbaar. Linksback Gijs Smal krijgt de voorkeur boven Hugo Bueno
Priske staat onder druk bij Feyenoord, dat slechts één punt aan de laatste drie competitiewedstrijden heeft overgehouden. Volgens Deense media wil Feyenoord hem ontslaan en Marino Pusic als hoofdtrainer terughalen. De voormalige assistent van Arne Slot is nu hoofdcoach van Sjachtar Donetsk. In Nederlandse media circuleert de naam van Mark van Bommel als mogelijke opvolger.
Ranglijst voor achtste finales
Bij Bayern München keert Jamal Musiala terug in de basisploeg. Leroy Sané en Serge Gnabry zijn wisselspelers bij de koploper van Duitsland.
Feyenoord staat na zes duels en 10 punten voorlopig twintigste in de Champions League. Bayern München is met 12 punten de huidige nummer 12 van de ranglijst. De beste acht ploegen plaatsen zich voor de achtste finales. De nummers 9 tot en met 24 strijden in een tussenronde om een plaats bij de laatste zestien ploegen. Feyenoord besluit de groepsfase volgende week woensdag met een uitwedstrijd tegen Lille.
Opstellingen
Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Trauner, Hancko en Smal; Milambo, Beelen en Stengs; Hadj Moussa, Gimenez, Paixão.
Bayern München: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim en Davies; Kimmich en Goretzka; Olise, Musiala en Coman; Kane.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
13 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
16 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
18 uur geleden