Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord akkoord met Besiktas over huur middenvelder Özyakup

Feyenoord akkoord met Besiktas over huur middenvelder Özyakup

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord heeft zijn gewenste versterkingen binnen. Na de komst van de Slowaakse spits Robert Bozenik, bereikten de Rotterdammers woensdag een akkoord met Besiktas over de huur van middenvelder Oguzhan Özyakup.

De 27-jarige Özyakup verruilde in 2008 de jeugd van AZ voor die van Arsenal. Hij speelt sinds 2012 voor Besiktas, waarmee hij in 2016 de landstitel won. Dat jaar deed hij met Turkije ook mee aan het Europees kampioenschap. Özyakup speelde tot dusverre 43 interlands voor Turkije.

"Met het vertrek van enkele spelers was het zeer wenselijk om te beschikken over een extra speler die direct inzetbaar is op het middenveld. Met Oguzhan halen we natuurlijk enorm veel ervaring binnen. Normaal gesproken zou iemand als hij niet haalbaar zijn voor Feyenoord, maar hij wilde heel graag voor de rest van het seizoen naar ons komen", aldus Frank Arnesen, technisch directeur van Feyenoord. "Door creatief te zijn en met dank ook aan Besiktas, komt hij ons nu versterken en zijn we in elk geval voor wat betreft het halen van nieuwe spelers klaar deze transferperiode."

Özyakup gaat spelen met rugnummer 18.

Meer uit Voetbal

GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

2 uur geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

2 uur geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

3 uur geleden
Uitgedund eerste elftal van Vitesse traint nog steeds door

ARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.

5 uur geleden
Makkelie fluit op Cyprus duel in play-offs Europa League

ZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.

8 uur geleden
Mbappé helpt Real Madrid met twee treffers aan ruime zege

OVIEDO (ANP) - Real Madrid heeft in Oviedo ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De nummer 2 van Spanje van vorig seizoen versloeg mede dankzij twee doelpunten van Kylian Mbappé het gepromoveerde Real Oviedo met 3-0.

19 uur geleden
Atalanta verspeelt in eerste wedstrijd punten tegen Pisa

BERGAMO (ANP) - Atalanta is het nieuwe seizoen in Italië teleurstellend begonnen. De nummer 3 van de Serie A van vorig seizoen kwam in Bergamo niet verder dan een gelijkspel tegen het gepromoveerde Pisa: 1-1.

20 uur geleden