Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord akkoord met Besiktas over huur middenvelder Özyakup

Feyenoord akkoord met Besiktas over huur middenvelder Özyakup

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord heeft zijn gewenste versterkingen binnen. Na de komst van de Slowaakse spits Robert Bozenik, bereikten de Rotterdammers woensdag een akkoord met Besiktas over de huur van middenvelder Oguzhan Özyakup.

De 27-jarige Özyakup verruilde in 2008 de jeugd van AZ voor die van Arsenal. Hij speelt sinds 2012 voor Besiktas, waarmee hij in 2016 de landstitel won. Dat jaar deed hij met Turkije ook mee aan het Europees kampioenschap. Özyakup speelde tot dusverre 43 interlands voor Turkije.

"Met het vertrek van enkele spelers was het zeer wenselijk om te beschikken over een extra speler die direct inzetbaar is op het middenveld. Met Oguzhan halen we natuurlijk enorm veel ervaring binnen. Normaal gesproken zou iemand als hij niet haalbaar zijn voor Feyenoord, maar hij wilde heel graag voor de rest van het seizoen naar ons komen", aldus Frank Arnesen, technisch directeur van Feyenoord. "Door creatief te zijn en met dank ook aan Besiktas, komt hij ons nu versterken en zijn we in elk geval voor wat betreft het halen van nieuwe spelers klaar deze transferperiode."

Özyakup gaat spelen met rugnummer 18.

Meer uit Voetbal

Feyenoord begint met Read en Steijn tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.

6 minuten geleden
PSV verwacht deze maand duidelijkheid over toekomst trainer Bosz

HILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.

7 minuten geleden
PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

1 uur geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

13 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

13 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

14 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

14 uur geleden