Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord - Ajax gestaakt na hoofdwond bekogelde Klaassen

Feyenoord - Ajax gestaakt na hoofdwond bekogelde Klaassen

ROTTERDAM (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout heeft de halve finale van de KNVB-beker tussen Feyenoord en Ajax na 62 minuten tijdelijk gestaakt. Hij kwam tot die beslissing nadat middenvelder Davy Klaassen was geraakt door een voorwerp uit het publiek. De speler van Ajax liep een hoofdwond op en bloedde flink.

Klaassen had Ajax in de openingsfase van de tweede helft naar een voorsprong geschoten (1-2). Er hangen geen netten aan de kant van het stadion waar Klaassen werd geraakt. Die beslissing is genomen omdat camera's het duel dan beter in beeld kunnen brengen. Voor de andere tribunes zijn wel netten opgehangen.

Feyenoord en Ajax troffen elkaar eerder dit jaar voor de competitie in De Kuip. Toen hingen er netten door het hele stadion, met klagende televisiekijkers als gevolg. Het is nog niet bekend of Ajax verder wil spelen. De spelers van Feyenoord en Ajax zijn naar de kleedkamers gelopen.

Lindhout legde de halve finale van de KNVB-beker al na zo'n halve minuut voor de eerste keer stil. De arbiter onderbrak de wedstrijd omdat supporters van de thuisploeg veel vuurwerk afstaken in De Kuip. Dat zorgde voor een enorme rookontwikkeling op het veld.

De spelers van Feyenoord en Ajax bleven toen wel op het veld. Lindhout hervatte de halve eindstrijd na een paar minuten nadat de meeste rook uit het stadion was gewaaid.

Meer uit Voetbal

PSV wint ook bij Utrecht en boekt met 14e uitzege op rij record

UTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.

6 minuten geleden
FC Barcelona maanden zonder Christensen

BARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.

12 minuten geleden
Feyenoord begint met Borges en Plug tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.

55 minuten geleden
Real Sociedad haalt trainer Matarazzo als vervanger van Francisco

SAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.

2 uur geleden
Voetbalbond Azië maakt plannen voor eigen Nations League

KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.

2 uur geleden
PSV in uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog met Veerman in de basis

UTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.

3 uur geleden
Voetballer Simons verontschuldigt zich bij Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.

3 uur geleden