Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord aast op revanche tegen AS Roma

Feyenoord aast op revanche tegen AS Roma

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil in het thuisduel met AS Roma een goede uitgangspositie verwerven voor de return van volgende week in de kwartfinale van de Europa League. "Het zou mooi zijn als we met een voorsprong naar Italië kunnen", zei trainer Arne Slot.

De succesvolle coach van de koploper van de Eredivisie kan weer een beroep doen op doelman Justin Bijlow, die hersteld is van een polsblessure. Feyenoord en AS Roma troffen elkaar vorig jaar in de finale van de Conference League. De ploeg van trainer José Mourinho zegevierde met 1-0 in Tirana. De Portugese coach versterkte zijn ploeg vorige zomer met Paulo Dybala, Nemanja Matic en Georginio Wijnaldum, die is geboren in Rotterdam.

Bij beide duels tussen Feyenoord en AS Roma zijn geen fans van de bezoekende club welkom. Feyenoord houdt 2000 stoeltjes leeg omdat het van de UEFA geen netten mag ophangen voor televisiecamera's. Feyenoord speelt de resterende thuisduels in de Eredivisie wel met netten om het hele veld, na de hoofdwond die Ajax-speler Davy Klaassen vorige week opliep door een voorwerp uit het publiek in De Kuip.

Het duel tussen Feyenoord en AS Roma begint om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

3 uur geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

5 uur geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

6 uur geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

7 uur geleden
Liverpool na zege bij Burnley nog zonder puntenverlies aan kop

BURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.

8 uur geleden
Heracles blijft na thuisnederlaag tegen AZ puntloos laatste

ALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.

8 uur geleden
Directeur Leverkusen: met ontslag Ten Hag is fout rechtgezet

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.

10 uur geleden