Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-aanvoerder Berghuis: we moeten terug naar de tekentafel

Feyenoord-aanvoerder Berghuis: we moeten terug naar de tekentafel

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord-aanvoerder Steven Berghuis was hard in zijn oordeel na de nederlaag bij sc Heerenveen (3-0). De aanvaller oordeelde dat zijn elftal tactisch was afgetroefd door Heerenveen en dat Feyenoord niet bij machte was daar een antwoord op te geven. "Ik zou zeggen: terug naar de tekentafel. Daar moeten we het oplossen", zei Berghuis tegen ESPN.

"Ik denk dat we met name de eerste helft heel slecht voor de dag kwamen", vervolgde Berghuis. "Tactisch hadden we het moeilijk. Zij hadden een overwicht op het middenveld. Zij misten op papier één buitenspeler. Dit hadden we niet helemaal verwacht. Dat zag je ook. Daarin zijn we te kort geschoten. Daar verlies je de wedstrijd."

Het lukte de spelers van Feyenoord niet het om te zetten. Berghuis: "In het veld hadden we daar heel erg moeite mee. We waren wel aan het zoeken maar kregen het gewoon niet voor elkaar."

De tweede helft was iets beter, vond Berghuis. "Maar waar hebben we het over? We hebben met 3-0 verloren. Dan kun je daar niet echt over spreken."

Meer uit Voetbal

Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

1 uur geleden
Juventus speelt met invaller Koopmeiners gelijk tegen Lecce

TURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).

1 uur geleden
Gueye helpt Senegal met twee treffers naar kwartfinale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).

2 uur geleden
Wolverhampton viert eerste competitiezege van het seizoen

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).

3 uur geleden
Bulgarije rouwt om overleden coach van de twintigste eeuw Penev

SOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.

3 uur geleden
Aston Villa weer tweede na zege op Nottingham Forest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.

5 uur geleden
Marokko moet bescheiden zijn, zegt bondscoach Regragui

RABAT (ANP/RTR) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko probeert de hooggespannen verwachtingen op de Afrika Cup te temperen. De voetbalgekke Marokkanen eisen niets minder dan de titel, dus waarschuwt Regragui zijn spelers om zich niet gek te laten maken. "We moeten bescheiden zijn. Voor ons als spelers en staf is dat van groot belang. Iedereen roept dat het een afgang is als Marokko de cup niet wint, maar ik wil er graag aan herinneren dat we de Afrika Cup in de afgelopen vijftig jaar niet hebben gewonnen", zei de bondscoach in aanloop naar de achtste finale op zondag tegen Tanzania.

7 uur geleden