Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-aanvoerder Berghuis: we moeten terug naar de tekentafel

Feyenoord-aanvoerder Berghuis: we moeten terug naar de tekentafel

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord-aanvoerder Steven Berghuis was hard in zijn oordeel na de nederlaag bij sc Heerenveen (3-0). De aanvaller oordeelde dat zijn elftal tactisch was afgetroefd door Heerenveen en dat Feyenoord niet bij machte was daar een antwoord op te geven. "Ik zou zeggen: terug naar de tekentafel. Daar moeten we het oplossen", zei Berghuis tegen ESPN.

"Ik denk dat we met name de eerste helft heel slecht voor de dag kwamen", vervolgde Berghuis. "Tactisch hadden we het moeilijk. Zij hadden een overwicht op het middenveld. Zij misten op papier één buitenspeler. Dit hadden we niet helemaal verwacht. Dat zag je ook. Daarin zijn we te kort geschoten. Daar verlies je de wedstrijd."

Het lukte de spelers van Feyenoord niet het om te zetten. Berghuis: "In het veld hadden we daar heel erg moeite mee. We waren wel aan het zoeken maar kregen het gewoon niet voor elkaar."

De tweede helft was iets beter, vond Berghuis. "Maar waar hebben we het over? We hebben met 3-0 verloren. Dan kun je daar niet echt over spreken."

Meer uit Voetbal

Nottingham is na ontslag Dyche toe aan vierde coach dit seizoen

NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen ⁠hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.

1 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

11 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

11 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

18 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

18 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

19 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

22 uur geleden