Feyenoord-aanvoerder Berghuis: we moeten terug naar de tekentafel
HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord-aanvoerder Steven Berghuis was hard in zijn oordeel na de nederlaag bij sc Heerenveen (3-0). De aanvaller oordeelde dat zijn elftal tactisch was afgetroefd door Heerenveen en dat Feyenoord niet bij machte was daar een antwoord op te geven. "Ik zou zeggen: terug naar de tekentafel. Daar moeten we het oplossen", zei Berghuis tegen ESPN.
"Ik denk dat we met name de eerste helft heel slecht voor de dag kwamen", vervolgde Berghuis. "Tactisch hadden we het moeilijk. Zij hadden een overwicht op het middenveld. Zij misten op papier één buitenspeler. Dit hadden we niet helemaal verwacht. Dat zag je ook. Daarin zijn we te kort geschoten. Daar verlies je de wedstrijd."
Het lukte de spelers van Feyenoord niet het om te zetten. Berghuis: "In het veld hadden we daar heel erg moeite mee. We waren wel aan het zoeken maar kregen het gewoon niet voor elkaar."
De tweede helft was iets beter, vond Berghuis. "Maar waar hebben we het over? We hebben met 3-0 verloren. Dan kun je daar niet echt over spreken."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
19 minuten geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
16 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
16 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
16 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
19 uur geleden