Feyenoord-aanvoerder Berghuis even opgenomen in ziekenhuis
ROTTERDAM (ANP) - Aanvoerder Steven Berghuis van Feyenoord heeft vorige week even in een ziekenhuis gelegen. De aanvaller van de Rotterdamse eredivisieclub is inmiddels weer thuis. Feyenoord wil om privacyredenen niet zeggen waarom Berghuis naar het ziekenhuis moest.
De 28-jarige aanvaller was afgelopen seizoen de uitblinker bij Feyenoord. Met vijftien doelpunten werd Berghuis samen met Cyriel Dessers (Heracles Almelo) topscorer van de eredivisie. De zestienvoudig international gaf ook nog zeven assists.
Trainer Dick Advocaat verwacht Berghuis aan het einde van deze maand terug. Feyenoord begint dan aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Volgens een woordvoerder van de club is Berghuis er dan gewoon bij.
De nummer 3 van de eredivisie versterkte zich de afgelopen weken met Mark Diemers, Christian Conteh en Bryan Linssen. Leroy Fer en Orkun Kökcü verlengden hun contract in De Kuip.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP/RTR) - De Oostenrijkse bondscoach Ralf Rangnick heeft de suggestie dat zijn team het zaterdag in de laatste groepswedstrijd tegen Algerije (3-3) op een akkoord heeft gegooid, van de hand gewezen. Beide ploegen hadden aan een gelijkspel genoeg voor een plek in de knock-outfase.
1 uur geledenMONTERREY (ANP) - De Afrikaanse voetballanden hebben in de groepsfase van het wereldkampioenschap uitstekend gepresteerd. Tunesië, dat in de poule van het Nederlands elftal puntloos als laatste eindigde, werd als enige uitgeschakeld. De overige negen landen plaatsten zich voor de zestiende finales.
3 uur geledenARLINGTON (ANP) - Argentinië lijkt Kaapverdië, de tegenstander van de regerend wereldkampioen in de zestiende finales op het WK voetbal, niet te onderschatten. De ploeg van bondscoach Lionel Scaloni sloot de groepsfase na een overwinning op Jordanië (3-1) af als winnaar van groep J.
3 uur geledenTIJUANA (ANP) - Iran is er niet in geslaagd voor het eerst in de geschiedenis op een WK voetbal voorbij de groepsfase te komen. Het Aziatische land hoort niet bij de acht beste nummers 3 en is uitgeschakeld. Iran gaat met 3 punten naar huis. Algerije plaatste zich als achtste nummer 3 bij de laatste 32 na een 3-3-gelijkspel tegen Oostenrijk.
5 uur geledenARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft in de nacht van zaterdag op zondag in het overdekte stadion van Dallas de derde groepswedstrijd met 3-1 van Jordanië gewonnen. Het elftal van bondscoach Lionel Scaloni treft het verrassende Kaapverdië in de nacht van vrijdag op zaterdag in de zestiende finales van het WK voetbal in Miami Gardens.
5 uur geledenDALLAS (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in de derde groepswedstrijd van Argentinië opnieuw gescoord. Hij heeft zijn eigen record als topscorer aller tijden op WK's in Dallas aangescherpt tot negentien doelpunten.
5 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP) - Colombia gaat als eerste van groep K naar de laatste 32 van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Néstor Lorenzo speelde in de nacht van zaterdag op zondag in Miami Gardens voor tienduizenden eigen fans met 0-0 gelijk tegen Portugal. De Democratische Republiek Congo verraste door zich na een 3-1-zege op Oezbekistan als derde van de groep te plaatsen voor de zestiende finales.
8 uur geleden