Festival Milkshake 2022 binnen uur bijna helemaal uitverkocht
AMSTERDAM (ANP) - Bijna alle kaarten voor het festival Milkshake op 30 en 31 juli in Amsterdam waren maandag binnen een uur uitverkocht, meldt directeur Marieke Samallo. Het evenement, waar diversiteit en eigenheid worden gevierd, vindt plaats in het Westerpark.
Alle weekendtickets, de kaarten voor zaterdag en de toegangsbewijzen voor de afterparty zijn uitverkocht. Alleen voor zondag zijn nog enkele kaarten over, stelt Samallo. In totaal zullen 34.000 mensen het festival bezoeken.
De kaartverkoop begon maandagochtend om 10.30 uur. In tegenstelling tot eerdere jaren konden per persoon maar twee tickets worden gekocht. Op deze manier wil Milkshake het opkopen en doorverkopen van kaartjes tegengaan. Bezoekers die in 2020 tickets hadden voor het festival, dat toen vanwege corona moest worden gecanceld, kregen een kleine voorsprong.
Milkshake bestaat inmiddels elf jaar en geldt als een van de populairste queer-feesten van Nederland. Het is een van de eerste grote zomerfestivals die in de verkoop gaat sinds de versoepelingen van de coronarestricties in de lucht hangen.
Meer uit Binnenland
ZEVENBERGEN (ANP) - De meeste partijen die meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Moerdijk staan nog achter het besluit om het dorp Moerdijk mogelijk op te geven. Het dorp zou plaats moeten maken voor uitbreiding van het haven- en industriegebied. Zeven van de tien lijsttrekkers zeiden tijdens een debat dat ze dit nog steeds als de beste optie zien. "Iedereen die vanavond zou beloven dat deze opgave wel weggaat en niet in Moerdijk zal landen, doet een valse belofte", aldus Danny Dingemans (VVD).
2 uur geledenGOUDSWAARD (ANP) - De 29-jarige man die wordt verdacht van een dubbele verkrachting in het Zuid-Hollandse Goudswaard is een thuisloze inwoner van de gemeente Hoeksche Waard. Dat meldt buurgemeente Nissewaard. Wel verbleef de man wisselende periodes in Spijkenisse.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Tussen de stations Amsterdam Sloterdijk en Schiphol rijden er naar verwachting tot in de loop van dinsdagavond geen treinen, meldt ProRail. Tijdens een inspectie zijn bij drie verschillende wissels dezelfde technische problemen ontdekt.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Een 21-jarige man uit Zoetermeer is vorige week woensdag opgepakt in verband met een schietincident in het winkelcentrum Kronenburg in Arnhem, meldt de politie dinsdag. Hierbij raakte op zaterdag 21 februari een omstander lichtgewond.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het OM gaat niet in hoger beroep in de Barendrechtse zedenzaak. Vorige week kreeg de 46-jarige Mels van B. uit Barendrecht achttien jaar cel en tbs met dwangverpleging opgelegd voor het jarenlang ernstig seksueel misbruiken van jonge meisjes.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - In een onderzoek naar sextortion, waarin meerdere aangiftes werden gedaan, zijn dinsdag twee mensen aangehouden. Het gaat om mannen van 22, beide afkomstig uit Arnhem. Ze worden ervan verdacht meerdere slachtoffers te hebben afgeperst, meldt de politie.
10 uur geledenBREDA (ANP) - In een aftakking van de Beneden-Merwede waar vorige week maandag een schoen met een voet van de sinds december 2023 vermiste 16-jarige Yoran Krol werd gevonden, heeft de politie eerder nog een schoen met daarin een voet van een andere vermiste persoon gevonden. Het gaat om de 75-jarige Marijke die in maart 2024 vermist raakte, meldt de politie dinsdag.
10 uur geleden