Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Festival Defqon.1 gaat ook dit jaar niet door

Festival Defqon.1 gaat ook dit jaar niet door

BIDDINGHUIZEN (ANP) - Defqon.1, het grootste dance-evenement van Nederland, kan ook dit jaar niet plaatsvinden vanwege de coronacrisis. Het hardstyle-festival wordt verplaatst naar het laatste weekend van juni 2022, meldt organisator Q-Dance maandag.

Het festival in Biddinghuizen werd vorig jaar al verplaatst naar juni dit jaar. De organisatie, die vorig jaar met een digitale editie kwam, had goede hoop voor 2021. "De afgelopen zes maanden hebben we er alles aan gedaan om deze uitkomst te vermijden, maar het bleek simpelweg onmogelijk te zijn", zegt Q-Dance.

De organisatie is ervan overtuigd dat het volgend jaar wel gaat lukken. Die editie moet de "grootste, meest gewaagde en krachtigste" ooit worden. Q-Dance hoopt dat mensen hun kaartjes vasthouden voor 2022. Wel kan een voucher of restitutie worden aangevraagd.

In 2019 kwamen er op de zeventiende editie 78.000 danceliefhebbers af. Het was de best bezochte editie van Defqon.1 ooit.

Meer uit Binnenland

Verdachte in zedenzaak zorginstelling Loenen aangehouden

LOENEN (ANP) - De politie heeft een verdachte aangehouden voor een zedendelict bij een zorginstelling in Loenen. Dat bevestigde het Openbaar Ministerie donderdag na berichtgeving van Omroep Gelderland. De man werd begin maart opgepakt.

12 minuten geleden
Gegevens van bijna alle inwoners Epe gestolen bij datalek

PE (ANP) - Van nagenoeg alle inwoners van de gemeente Epe zijn bij de datahack van 12 maart bij de gemeente gegevens gestolen. Het gaat om hun naam, adres, geboortedatum, -plaats en -land, geslacht en burgerservicenummer (bsn), is duidelijk geworden na onderzoek. Van sommige mensen die een gemeentelijke voorziening hadden aangevraagd, kunnen ook zaken als contactgegevens, bankrekeningnummer of kopie van het identiteitsbewijs zijn gestolen.

53 minuten geleden
Voor het eerst in 5 jaar minder drugslabs, dumpingen gehalveerd

DEN HAAG (ANP) - De politie ontdekte vorig jaar voor het eerst in vijf jaar minder drugslabs. In 2025 ging het om 142 plekken waar synthetische drugs, heroïne, cocaïne of een combinatie daarvan werden geproduceerd. Een jaar eerder werd een recordaantal van 167 labs ontdekt. Ook het aantal dumpingen van drugsafval daalde flink. Vorig jaar trof de politie 117 dumpingen van drugs aan. Bijna de helft minder dan een jaar eerder.

57 minuten geleden
Medewerker overleden na overval op goudwisselkantoor in Beverwijk

BEVERWIJK (ANP) - Een medewerker van een goudwisselkantoor in Beverwijk is overleden door een gewelddadige overval op woensdag, meldt de politie. Een 19-jarige man uit de Noord-Hollandse plaats is hierna aangehouden.

1 uur geleden
Jonge asielzoekers mogen komende jaren overwinteren bij Heino

WIJHE (ANP) - Opvangorgaan COA mag in de komende winters waarschijnlijk jonge asielzoekers opvangen op een vakantiepark in de buurt van de plaats Heino in Overijssel. Op het terrein is in de komende vijf jaar tussen oktober en april plek voor maximaal 140 jongeren tussen 15 en 18 jaar oud.

1 uur geleden
Raad voor de rechtspraak: zorgen over zorgvuldigheid wetgeving

DEN HAAG (ANP) - De Raad voor de rechtspraak maakt zich zorgen over de zorgvuldigheid van het wetgevingsproces. In het jaarverslag over 2025 geeft de raad aan dat "de kwaliteit van het wetgevingsproces onder druk staat". Daardoor zou de uitvoerbaarheid en de kwaliteit van wetten in het gedrang komen.

3 uur geleden
Opnieuw meer meldingen van huiselijk geweld bij Veilig Thuis

DEN HAAG (ANP) - Veilig Thuis kreeg vorig jaar opnieuw meer meldingen van vermoedelijk huiselijk geweld en kindermishandeling. Dat melden Veilig Thuis en het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van voorlopige cijfers. Het advies- en meldpunt kreeg 136.000 meldingen binnen; een jaar eerder waren dat er nog 129.000.

6 uur geleden