Festival Defqon.1 gaat ook dit jaar niet door
BIDDINGHUIZEN (ANP) - Defqon.1, het grootste dance-evenement van Nederland, kan ook dit jaar niet plaatsvinden vanwege de coronacrisis. Het hardstyle-festival wordt verplaatst naar het laatste weekend van juni 2022, meldt organisator Q-Dance maandag.
Het festival in Biddinghuizen werd vorig jaar al verplaatst naar juni dit jaar. De organisatie, die vorig jaar met een digitale editie kwam, had goede hoop voor 2021. "De afgelopen zes maanden hebben we er alles aan gedaan om deze uitkomst te vermijden, maar het bleek simpelweg onmogelijk te zijn", zegt Q-Dance.
De organisatie is ervan overtuigd dat het volgend jaar wel gaat lukken. Die editie moet de "grootste, meest gewaagde en krachtigste" ooit worden. Q-Dance hoopt dat mensen hun kaartjes vasthouden voor 2022. Wel kan een voucher of restitutie worden aangevraagd.
In 2019 kwamen er op de zeventiende editie 78.000 danceliefhebbers af. Het was de best bezochte editie van Defqon.1 ooit.
Meer uit Binnenland
SANTA CRUZ (ANP) - Oceanwide, de Nederlandse rederij achter het cruiseschip waarop een uitbraak van het hantavirus plaatsvond, heeft een aanmeerverzoek gedaan bij een haven in Tenerife. Dat melden Spaanse media op gezag van de president van de Canarische Eilanden, waar Tenerife deel van uitmaakt. Hij noemt daarbij zaterdag als aankomstdag.
7 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Beide vliegtuigen met drie medische evacués van het cruiseschip MV Hondius aan boord zijn volgens het ministerie van Buitenlandse Zaken vertrokken vanaf Kaapverdië. Ze zijn onderweg naar Nederland.
23 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Vanaf Kaapverdië is de eerste medische evacuatievlucht vertrokken, laat een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken weten. Met twee vliegtuigen worden drie opvarenden van het cruiseschip MV Hondius naar Nederland overgebracht. Het gaat om een Nederlander (41), een Brit (56) en een Duitse (65).
44 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Drie opvarenden van het cruiseschip Hondius, dat voor de kust van Kaapverdië ligt, zijn woensdag van het schip afgehaald, meldt Tedros Adhanom Ghebreyesus, de topman van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO). Zij zijn vermoedelijk besmet met het hantavirus en zullen in Nederland medische zorg krijgen.
2 uur geledenMOERDIJK (ANP) - De zes partijen die de nieuwe coalitie in Moerdijk gaan vormen, hebben hun bestuursakkoord voor de komende jaren gepubliceerd. Ze benadrukken daarin nog eens hoe belangrijk ze het vinden dat inwoners voor de lange termijn duidelijkheid krijgen over alle uitbreidingsplannen voor de industrie en energie-infrastructuur. Ook dringen ze aan op "ruimhartige compensatie" voor mensen die moeten vertrekken.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag zeven maanden cel geëist tegen Joseph Leijdekkers (71), de vader van Jos Leijdekkers, oftewel Bolle Jos, voor het witwassen van een horloge. Dat werd aangetroffen bij een doorzoeking van zijn huis in Rotterdam in januari 2023. Daarbij werden meerdere horloges, contant geld en een jammer gevonden.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Drie opvarenden van het cruiseschip Hondius, dat voor de kust van Kaapverdië ligt, worden nog woensdagochtend lokale tijd geëvacueerd. Dat meldt cruisemaatschappij Oceanwide. In Kaapverdië is het drie uur vroeger dan in Nederland.
3 uur geleden