Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ferrari-teambaas kondigt grondig onderzoek aan na opgave Leclerc

Ferrari-teambaas kondigt grondig onderzoek aan na opgave Leclerc

MARANELLO (ANP) - Teambaas Fred Vasseur van het Formule 1-team van Ferrari heeft een grondig onderzoek aangekondigd naar de reden voor de opgave van Charles Leclerc tijdens de Grote Prijs van Bahrein. De Monegask staakte zondag de strijd met een technisch probleem.

Leclerc zette in Bahrein zijn auto na 39 van de 57 rondes aan de kant. Hij reed op dat moment op de derde plaats. Ferrari verving voor de race de Energy Store en Control Electronics bij de auto van Leclerc. Vasseur zei echter niet of deze onderdelen het probleem tijdens de race waren.

"We hadden nooit verwacht dat we zoiets zouden meemaken, want het is de eerste keer dat we hier mee te maken hebben", verklaarde Vasseur. "We hebben nooit met dit probleem te maken gehad tijdens de zes- of zevenduizend kilometer die we vorige week met de motor hebben getest. We moeten dit eerst onderzoeken voordat we een antwoord kunnen geven."

Max Verstappen won de eerste grand prix van het seizoen. Carlos Sainz, de teamgenoot van Leclerc, eindigde als vierde.

Meer uit Sport

Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

9 uur geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

16 uur geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

16 uur geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

17 uur geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

17 uur geleden
Xandra Velzeboer pakt op WK shorttrack zilver op 1500 meter

MONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.

18 uur geleden
TeamNL op negende plaats in medaillespiegel Paralympische Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.

19 uur geleden