Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ferrari-coureurs hebben spijt van crash

Ferrari-coureurs hebben spijt van crash

SÃO PAULO (ANP) - Sebastian Vettel en Charles Leclerc hebben spijt van hun botsing in de slotfase van de Grote Prijs van Brazilië. De coureurs van Ferrari lagen op de derde en vierde plaats toen ze elkaar raakten in de 66e ronde, waarna ze beiden met een lekke band de race moesten verlaten. "Deze botsing is heel spijtig, zeker voor het team, aangezien we beiden in de punten reden", zei Vettel.

De Duitser werd vijf ronden voor het einde gepasseerd door teamgenoot Leclerc, die aan het einde van het rechte stuk binnendoor schoot. Op het lange stuk richting bocht drie zette Vettel zijn bolide echter weer naast die van Leclerc. Hij kneep iets naar binnen toe, waardoor de Ferrari's elkaar raakten. Het gevolg: een lekke rechtervoorband bij Leclerc en een lekke linkerachterband bij Vettel.

"Ik gaf 'Seb' ruimte, maar richting het einde van het rechte stuk stuurde hij iets naar binnen toe waardoor we elkaar raakten", zei de Monegask, die vloekend en tierend over de boordradio zijn ongenoegen had laten blijken. "Ik heb hem nog niet gesproken, maar we zijn volwassen genoeg om dit achter ons te laten. Het spijt ons heel erg voor het team." Mattia Binotto, de teambaas van Ferrari, sprak van "domme fouten". Hij gaat binnenkort met zijn coureurs aan tafel zitten om de zaak uit te praten.

Meer uit Sport

Tennisster Osaka verslaat Gauff en staat in kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka is door naar de kwartfinale van de US Open. Osaka versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in de achtste finales. Het werd 6-3 6-2.

4 uur geleden
Tennisster Swiatek in twee sets naar kwartfinale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Russische Ekaterina Alexandrova in de achtste finales. Swiatek was in twee sets te sterk voor Alexandrova: 6-3 6-1.

6 uur geleden
Tennisser De Minaur naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Alex de Minaur heeft zich bij de US Open geplaatst voor de kwartfinales. De als achtste geplaatste Australiër was in drie sets te sterk voor Leandro Riedi uit Zwitserland. Het werd 6-3 6-2 6-1.

6 uur geleden
Benoot na seizoen van Visma - Lease a Bike naar Decathlon

LA MOTTE-SERVOLEX (ANP) - Tiesj Benoot vertrekt aan het einde van het jaar bij de Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike. De 31-jarige Belg gaat de komende drie jaar rijden voor Decathlon CMA CGM, het huidige Decathlon-AG2R. Dat maakte de Franse ploeg bekend.

15 uur geleden
Sabalenka naar laatste acht US Open

NEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld versloeg in twee sets Cristina Bucsa uit Spanje: 6-1 6-4.

23 uur geleden
Djokovic eenvoudig naar kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De als zevende geplaatste Serviër won in drie sets van de Duitser Jan-Lennard Struff: 6-3 6-3 6-2.

23 uur geleden
Alcaraz zonder setverlies naar laatste acht US Open

NEW YORK (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder setverlies de laatste acht van de US Open bereikt. De als tweede geplaatste Spanjaard rekende in drie sets af met de Fransman Arthur Rinderknech: 7-6 (3) 6-3 6-4.

1 dag geleden