Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ferrari begint met achterstand aan Formule 1-seizoen

Ferrari begint met achterstand aan Formule 1-seizoen

SPIELBERG (ANP/DPA) - Teambaas Mattia Binotto van Ferrari is druk doende de verwachtingen voor de start van het seizoen te temperen. "We weten dat we op dit moment niet de snelste wagen hebben", zei de Italiaan dinsdag, vijf dagen voordat op het circuit van Spielberg in Oostenrijk de eerste grand prix van dit jaar wordt verreden. De Italiaanse renstal blijkt een achterstand te hebben opgelopen bij de vernieuwingen aan de bolides.

De wagens waarmee Charles Leclerc en Sebastian Vettel aan de start zullen verschijnen, zijn technisch gezien nog vrijwel identiek aan die van de niet bepaald geslaagde testritten in februari in Barcelona. "Ons streven is dat de updates hebben plaatsgevonden voor de derde race, op 19 juli op de Hungaroring", meldde Binotto.

De twee races in Oostenrijk kwamen nog te vroeg voor de aanpassingen, die gehinderd werden door de coronabeperkingen. "De waarheid is dat de resultaten van de testdagen ertoe hebben geleid, een verandering bij de ontwikkeling van de aerodynamica door te voeren. Dat betrof de gehele wagen en kostte meer tijd als eerst gedacht", liet Binotto weten.

Voor Vettel wordt het zijn laatste jaar bij Ferrari. De vraag of hij zijn loopbaan voortzet is nog onbeantwoord. "Ik ga alles geven, ook al is het anders dan wanneer er publiek zou zijn", zei de Duitser. Vanwege de coronacrisis zullen zeker de eerste acht races van het seizoen achter gesloten deuren worden verreden.

Meer uit Sport

Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

1 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

5 uur geleden
Hockeyers scoren zeven keer tegen Pakistan in Pro League

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben een ruime zege op Pakistan (7-3) geboekt in de Pro League. Thierry Brinkman en Guus Jansen scoorden tweemaal in het Argentijnse Santiago del Estero. Thijs van Dam, Timo Broers en Jorrit Croon troffen eveneens doel voor de ploeg van bondscoach Jeroen Delmée.

5 uur geleden
Hockeysters verslaan Duitsland opnieuw in Pro League

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben ook hun tweede duel in de Pro League gewonnen. De ploeg van bondscoach Raoul Ehren versloeg voor de tweede keer Duitsland (5-1) in Santiago del Estero.

5 uur geleden
Nusser ziet 'te groot verschil' met Noorwegen op WK handbal

ROTTERDAM (ANP) - De teleurstelling was groot bij spelmaker Larissa Nusser na de grote nederlaag tegen Noorwegen in de halve finale van het WK handbal in Rotterdam. Oranje verloor met 35-25 van de viervoudig wereldkampioen en zal dus niet de finale spelen op het toernooi in eigen land. "We wisten dat dit kon gebeuren, want Noorwegen is een heel sterke ploeg. Toch hoopten we dat we een betere wedstrijd zouden spelen en meer weerstand konden bieden. Uiteindelijk is het verschil te groot", zei Nusser bij Viaplay.

15 uur geleden
Handbalsters verliezen halve finale WK van te sterk Noorwegen

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters zijn er op het WK in eigen land niet in geslaagd de finale te halen. In een volgepakt Ahoy Rotterdam was viervoudig wereldkampioen Noorwegen in de halve finale te sterk: 25-35. Nederland kwam geen moment op voorsprong en moest als zo vaak op grote toernooien het hoofd buigen voor de Scandinavische handbalgrootmacht.

16 uur geleden
Schaatser Nuis ook in Hamar tweede achter Stolz op 1500 meter

HAMAR (ANP) - Kjeld Nuis is ook bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar op het podium geëindigd van de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen greep het zilver met een tijd van 1.44,95. Hij moest net als een week geleden in Heerenveen de ongenaakbare Jordan Stolz voor zich dulden. De Amerikaan was kort na de 500 meter ook de sterkste op de 1500 meter en won in een baanrecord van 1.44,16. De Chinees Ning Zhongyan werd derde met een tijd van 1.45,11.

16 uur geleden