Ferrari-baas Binotto: het moet en zal beter in Formule 1
ROME (ANP) - Ferrari stelt alles in het werk om een herhaling van vorig seizoen in de Formule 1 te voorkomen. Dat zei teambaas Mattia Binotto vrijdag tijdens de teampresentatie voor het nieuwe seizoen. "Vorig jaar was zeker een hele grote teleurstelling. We weten dat we zo'n slecht resultaat niet kunnen herhalen. We weten dat we het op de een of andere manier beter moeten doen in 2021", aldus Binotto.
Ferrari eindigde vorig jaar op een teleurstellende zesde plaats in het constructeursklassement, op grote achterstand van de concurrentie. Charles Leclerc eindigde in de WK-stand als achtste en de inmiddels vertrokken Sebastian Vettel werd dertiende.
"Ik denk dat het echt een kwestie van mentaliteit is", vervolgde Binotto. "Teammentaliteit en coureursmentaliteit. Als teambaas ben ik me volledig bewust van de verantwoordelijkheid die ik heb om deel uit te maken van zo'n team. Ik voel geen druk, maar ik voel wel de verantwoordelijkheid."
Ferrari start komend seizoen met het jongste team sinds 1968. Leclerc is 23 jaar en nieuwkomer Carlos Sainz, overgekomen van McLaren, is 26 jaar.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Bondscoach Henrik Signell heeft de selectie voor het WK handbal bekendgemaakt. Ervaren internationals als Estavana Polman, Angela Malestein, Lois Abbingh en Dione Housheer maken deel uit van zijn 16-koppige selectie.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic vindt de korte duur en timing van de schorsing van Jannik Sinner na een dopingovertreding vreemd en denkt dat de zaak de carrière van de Italiaanse viervoudig grandslamkampioen zal overschaduwen.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse basketbalcompetitie NBA komt met een nieuwe opzet voor de All-Star Game, het traditionele ereduel tussen de beste basketballers van de westelijke en oostelijke divisie.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.
1 dag geledenNIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.
1 dag geledenPARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.
1 dag geleden