Fernandinho geeft Oekraïner Zintsjenko aanvoerdersband
MANCHESTER (ANP) - Oleksandr Zintsjenko is dinsdag in de bekerwedstrijd van Manchester City tegen Peterborough de aanvoerder van zijn team. Aanvankelijk zou Fernandinho de band dragen, maar de Braziliaan stond 'm af aan zijn ploeggenoot uit Oekraïne. Fernandinho en zijn medespelers willen op deze manier hun steun betuigen aan Zintsjenko en Oekraïne, na de inval van Rusland.
De spelers van Manchester City stonden zaterdag, in aanloop naar de competitiewedstrijd tegen Everton, ook stil bij de oorlog in Oekraïne. De voetballers van Everton droegen de blauw-gele vlag van Oekraïne over hun schouders. Op shirts van de basisspelers van Manchester City stond de vlag van Oekraïne met daaronder de tekst: no war (geen oorlog). Zintsjenko, die de hele wedstrijd op de reservebank bleef, was toen in tranen.
Meer uit Sport
MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
25 minuten geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
16 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
16 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
19 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
20 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
22 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geleden