Fernandinho gaat nog jaartje door bij Manchester City
MANCHESTER (ANP) - De Braziliaanse middenvelder Fernandinho speelt ook volgend seizoen nog voor Manchester City. De 34-jarige Zuid-Amerikaan twijfelde geruime tijd of hij zijn aflopende contract nog zou verlengen bij de regerend landskampioen. Dinsdag zette hij zijn handtekening alsnog onder een verbintenis tot medio 2021.
De 53-voudig international speelt sinds de zomer van 2013 voor Manchester City. Met de Engelse club won hij drie landstitels, één FA Cup en vier keer de League Cup. Fernandinho kwam tot dusver in 299 officiële duels van de 'Citizens' in actie. Daarin scoorde hij 23 keer.
Voor zijn periode in Manchester speelde Fernandinho acht seizoenen bij de Oekraïense topclub Sjachtar Donetsk. Met die ploeg won hij onder meer zes landstitels en de laatste editie van de UEFA Cup in 2009. Met Brazilië won hij vorig jaar zomer de Copa América.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
16 uur geleden