'Fer tekent bij, Botteghin nog niet akkoord met Feyenoord'
ROTTERDAM (ANP) - Leroy Fer speelt ook het komende seizoen voor Feyenoord. Volgens VI en AD heeft de 30-jarige middenvelder een akkoord bereikt over een nieuwe verbintenis in De Kuip.
Een woordvoerder van de Rotterdamse club kon maandagavond de contractverlenging nog niet bevestigen. "We zijn met hem een lange tijd in gesprek en dan komt er een moment dat er een beslissing valt, maar nu valt er nog niks te melden", liet hij weten. De zaakwaarnemer van Fer was niet bereikbaar voor een reactie.
Fer keerde vorig jaar terug bij Feyenoord, de club waar hij in het seizoen 2007-2008 debuteerde. Na zijn vertrek in 2012 speelde de 11-voudige international bij FC Twente, Norwich City, Queens Park Rangers en Swansea City. Fer was in het afgelopen seizoen in 23 eredivisiewedstrijden van Feyenoord actief.
Verdediger Eric Botteghin heeft in Rotterdam-Zuid volgens eerder genoemde media nog geen overeenstemming bereikt over een nieuw contract. De 32-jarige Braziliaan is transfervrij na vijf seizoenen bij Feyenoord te hebben gespeeld. Mogelijk vertrekt hij deze zomer uit De Kuip.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
10 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
11 uur geleden