'Fer tekent bij, Botteghin nog niet akkoord met Feyenoord'
ROTTERDAM (ANP) - Leroy Fer speelt ook het komende seizoen voor Feyenoord. Volgens VI en AD heeft de 30-jarige middenvelder een akkoord bereikt over een nieuwe verbintenis in De Kuip.
Een woordvoerder van de Rotterdamse club kon maandagavond de contractverlenging nog niet bevestigen. "We zijn met hem een lange tijd in gesprek en dan komt er een moment dat er een beslissing valt, maar nu valt er nog niks te melden", liet hij weten. De zaakwaarnemer van Fer was niet bereikbaar voor een reactie.
Fer keerde vorig jaar terug bij Feyenoord, de club waar hij in het seizoen 2007-2008 debuteerde. Na zijn vertrek in 2012 speelde de 11-voudige international bij FC Twente, Norwich City, Queens Park Rangers en Swansea City. Fer was in het afgelopen seizoen in 23 eredivisiewedstrijden van Feyenoord actief.
Verdediger Eric Botteghin heeft in Rotterdam-Zuid volgens eerder genoemde media nog geen overeenstemming bereikt over een nieuw contract. De 32-jarige Braziliaan is transfervrij na vijf seizoenen bij Feyenoord te hebben gespeeld. Mogelijk vertrekt hij deze zomer uit De Kuip.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
15 uur geleden