Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Fer tekent bij, Botteghin nog niet akkoord met Feyenoord'

'Fer tekent bij, Botteghin nog niet akkoord met Feyenoord'

ROTTERDAM (ANP) - Leroy Fer speelt ook het komende seizoen voor Feyenoord. Volgens VI en AD heeft de 30-jarige middenvelder een akkoord bereikt over een nieuwe verbintenis in De Kuip.

Een woordvoerder van de Rotterdamse club kon maandagavond de contractverlenging nog niet bevestigen. "We zijn met hem een lange tijd in gesprek en dan komt er een moment dat er een beslissing valt, maar nu valt er nog niks te melden", liet hij weten. De zaakwaarnemer van Fer was niet bereikbaar voor een reactie.

Fer keerde vorig jaar terug bij Feyenoord, de club waar hij in het seizoen 2007-2008 debuteerde. Na zijn vertrek in 2012 speelde de 11-voudige international bij FC Twente, Norwich City, Queens Park Rangers en Swansea City. Fer was in het afgelopen seizoen in 23 eredivisiewedstrijden van Feyenoord actief.

Verdediger Eric Botteghin heeft in Rotterdam-Zuid volgens eerder genoemde media nog geen overeenstemming bereikt over een nieuw contract. De 32-jarige Braziliaan is transfervrij na vijf seizoenen bij Feyenoord te hebben gespeeld. Mogelijk vertrekt hij deze zomer uit De Kuip.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal lijdt pijnlijke nederlaag tegen Bournemouth

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.

22 minuten geleden
Neymar moet komende maanden laten zien dat hij klaar is voor WK

PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.

1 uur geleden
De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

2 uur geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

2 uur geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

17 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

17 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

18 uur geleden