Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fenerbahçe voorkomt vlak voor tijd blamage

Fenerbahçe voorkomt vlak voor tijd blamage

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft bij de hervatting van de Turkse voetbalcompetitie een blamage ternauwernood kunnen voorkomen. De 19-voudig kampioen won in eigen stadion met tien man met 2-1 van hekkensluiter Kayserispor.

Drie minuten voor tijd keek de Turkse topclub nog tegen een achterstand aan. Vedat Muriqi benutte in de 87e minuut een na hands gegeven strafschop en een minuut later schoot Luiz Gustavo van afstand raak met links.

De thuisploeg speelde bijna de hele wedstrijd met een man minder. Middenvelder Ozan Tufan kreeg al na een kwartier rood. Ferdi Kadioglu werd bij Fenerbahçe, dat na de zwaarbevochten zege aansluiting houdt met de subtop, na ruim een uur gewisseld en bij de bezoekende ploeg deed Ben Rienstra de hele wedstrijd mee.

Koploper Trabzonspor bleef op koers door de uitwedstrijd tegen Göztepe met 3-1 te winnen. Trabzon speelde de hele tweede helft met tien man omdat Guilherme vlak voor rust zijn tweede gele kaart kreeg.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

3 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

3 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

3 uur geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

4 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

4 uur geleden
Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

9 uur geleden
Gastlanden WK voetbal nemen maatregelen tegen uitbraak ebola

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.

10 uur geleden