Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fenerbahçe verliest bij Olympiakos, Oosterwolde geblesseerd eraf

Fenerbahçe verliest bij Olympiakos, Oosterwolde geblesseerd eraf

ATHENE (ANP) - Olympiakos heeft de eerste wedstrijd in de kwartfinale tegen Fenerbahçe in de Conference League met 3-2 gewonnen. De Turkse club zal desondanks kansen zien voor de return, omdat het terug is gekomen van een 3-0-achterstand. Voormalig Twente-speler Jayden Oosterwolde viel in de eerste helft geblesseerd uit.

De Griekse ploeg kwam al vroeg op voorsprong via Kostas Fortounis en Stevan Jovetic maakte er 2-0 van. Fenerbahçe-coach Ismail Kartal moest vervolgens Oosterwolde wisselen, die na een duel met Giorgios Masouras geblesseerd raakte, waarschijnlijk aan zijn knie. Voormalig NEC-speler Ferdi Kadioglu kwam voor hem.

Olympiakos kwam in de tweede helft via Chiquinho op 3-0, maar verspeelde een groot deel van die voorsprong weer. Voormalig Ajacied Dusan Tadic kon uit een strafschop 3-1 maken. Irfan Kahvec bepaalde de eindstand op 3-2. De return is volgende week in Istanbul.

De eerste wedstrijd tussen Viktoria Plzen uit Tsjechië en het Italiaanse Fiorentina eindigde in 0-0.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

25 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

46 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

1 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

1 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

10 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden