Félix met blessure aan de kant bij Atlético
MADRID (ANP) - Atlético Madrid neemt het dinsdag zonder aanvaller João Félix op tegen Celta. De 20-jarige Portugees heeft last van botoedeem in een van zijn enkels, meldt de club uit Madrid maandag. Onduidelijk is hoelang Félix aan de kant staat.
Félix werd vrijdag in het met 3-0 gewonnen duel met Mallorca in de 55e minuut gewisseld. Drie dagen eerder was hij invaller tegen FC Barcelona (2-2). De Portugees werd vorig jaar overgenomen van Benfica en is de duurste aankoop uit de geschiedenis van Atlético. Hij speelde dit seizoen tot dusverre 26 competitiewedstrijden, waarin hij zes keer scoorde.
Atlético is derde in La Liga, zonder zicht op de titel, maar wel redelijk zeker van deelname aan de Champions League van volgend seizoen. In de editie van dit seizoen komt het in augustus uit in de kwartfinales. Na de pauze door de coronacrisis gaat het verder in toernooivorm.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
4 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
4 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
6 uur geleden