Félix met blessure aan de kant bij Atlético
MADRID (ANP) - Atlético Madrid neemt het dinsdag zonder aanvaller João Félix op tegen Celta. De 20-jarige Portugees heeft last van botoedeem in een van zijn enkels, meldt de club uit Madrid maandag. Onduidelijk is hoelang Félix aan de kant staat.
Félix werd vrijdag in het met 3-0 gewonnen duel met Mallorca in de 55e minuut gewisseld. Drie dagen eerder was hij invaller tegen FC Barcelona (2-2). De Portugees werd vorig jaar overgenomen van Benfica en is de duurste aankoop uit de geschiedenis van Atlético. Hij speelde dit seizoen tot dusverre 26 competitiewedstrijden, waarin hij zes keer scoorde.
Atlético is derde in La Liga, zonder zicht op de titel, maar wel redelijk zeker van deelname aan de Champions League van volgend seizoen. In de editie van dit seizoen komt het in augustus uit in de kwartfinales. Na de pauze door de coronacrisis gaat het verder in toernooivorm.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond heeft de 24 bekerwedstrijden geannuleerd die voor woensdag op het programma stonden. Het besluit volgt op het dodelijke treinongeluk nabij Urda. Dat heeft de Spaanse radiozender COPE bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft Feyenoord een boete van 7500 euro en een voorwaardelijke straf van het spelen van een uitwedstrijd zonder publiek opgelegd vanwege het vuurwerkgeweld van de Feyenoord-supporters in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur op 23 augustus. Dat heeft de KNVB woensdag bekendgemaakt.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt is aangesteld als interim-trainer bij Fenerbahçe na het vertrek van hoofdtrainer İsmail Kartal. Dat heeft de Turkse voetbalclub woensdag bekendgemaakt. Kartal stapte dinsdag op na de competitienederlaag van een dag eerder op bezoek bij rivaal Galatasaray (2-1).
4 uur geledenBEIJING (ANP/AFP) - China neemt de verontschuldiging van voetballer Kylian Mbappé met betrekking tot een opmerking die hij had gemaakt over Mao Zedong "serieus". Dat zei buitenlandwoordvoerder Guo Jiakun woensdag tijdens een regulier persmoment. "We nemen de verontschuldiging die het betreffende individu heeft gemaakt serieus", aldus de woordvoerder.
5 uur geledenFLEETWOOD (ANP) - Landskampioen Arsenal is in de achtste finales van de League Cup uitgeschakeld door Fleetwood Town, een team uit het vierde niveau in Engeland. De ploeg van trainer Mikel Arteta verloor, met Jurriën Timber in de basis, na strafschoppen. De wedstrijd werd vlak na de aftrap een kleine tien minuten stilgelegd vanwege een overvliegende drone, maar kon daarna worden hervat.
13 uur geledenHAARLEM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de eerste ronde van de KNVB-beker een eenvoudige overwinning geboekt bij de amateurs van Koninklijke HFC. De oud-bekerwinnaars uit Deventer waren met 5-0 te sterk.
13 uur geledenHELMOND (ANP) - Willem II heeft na tien duels op rij zonder zege weer eens een wedstrijd gewonnen. In de eerste ronde van de KNVB-beker won de ploeg van interim-trainer Adri Koster met 4-3 bij eerstedivisionist Helmond Sport.
16 uur geleden