Félix met blessure aan de kant bij Atlético
MADRID (ANP) - Atlético Madrid neemt het dinsdag zonder aanvaller João Félix op tegen Celta. De 20-jarige Portugees heeft last van botoedeem in een van zijn enkels, meldt de club uit Madrid maandag. Onduidelijk is hoelang Félix aan de kant staat.
Félix werd vrijdag in het met 3-0 gewonnen duel met Mallorca in de 55e minuut gewisseld. Drie dagen eerder was hij invaller tegen FC Barcelona (2-2). De Portugees werd vorig jaar overgenomen van Benfica en is de duurste aankoop uit de geschiedenis van Atlético. Hij speelde dit seizoen tot dusverre 26 competitiewedstrijden, waarin hij zes keer scoorde.
Atlético is derde in La Liga, zonder zicht op de titel, maar wel redelijk zeker van deelname aan de Champions League van volgend seizoen. In de editie van dit seizoen komt het in augustus uit in de kwartfinales. Na de pauze door de coronacrisis gaat het verder in toernooivorm.
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP/AFP/RTR) - Algerije heeft een klacht ingediend bij de FIFA vanwege het vermeende slechte fluiten van de scheidsrechter tijdens de verloren WK-wedstrijd tegen Argentinië (0-3). Dat meldden bronnen aan persbureaus AFP en Reuters. Het Afrikaanse land baalt onder meer van een ogenschijnlijke overtreding van Lionel Messi, die zonder gevolgen bleef.
27 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - Teun Gijselhart verruilt de Keuken Kampioen Divisie voor La Liga in Spanje. De 21-jarige middenvelder van De Graafschap tekende een contract tot de zomer van 2030 bij Deportivo de La Coruña. Dat maakte de Spaanse club bekend. Deportivo keert komend seizoen na een afwezigheid van acht jaar terug op het hoogste niveau.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Canadees Ismaël Koné heeft de supporters en zijn teamgenoten bedankt voor hun steun, nadat hij een beenbreuk had opgelopen tijdens het eerste WK-duel met Qatar. De middenvelder werd donderdag geopereerd en de verwachting is dat hij volledig herstelt.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - De veiling van gedragen shirts van de spelers van het Nederlands elftal tijdens het eerste WK-duel met Japan heeft 59.069 euro opgeleverd. Het overgrote deel van de opbrengst gaat naar het Prinses Máxima Fonds.
2 uur geledenKANSAS (ANP) - Quinten Timber vliegt niet meer met het Nederlands elftal naar Houston voor de tweede groepswedstrijd tegen Zweden op het WK. De middenvelder blijft achter in het spelershotel van Oranje in Kansas City.
2 uur geledenCHATTANOOGA (ANP/AFP) - Lamine Yamal zal waarschijnlijk zondag ook niet de hele wedstrijd spelen, als Spanje voor de tweede keer tijdens het WK voetbal in actie komt tegen Saudi-Arabië. De sterspeler van FC Barcelona is herstellende van een dijbeenblessure.
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Quinten Timber aan de laatste training voor de tweede groepswedstrijd op het WK van zaterdag tegen Zweden begonnen. De middenvelder heeft een lichte hersenschudding overgehouden aan een botsing met een ploeggenoot op de training van donderdag en is niet inzetbaar tegen Zweden.
4 uur geleden