Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Félix en Suárez belangrijk voor Atlético Madrid

Félix en Suárez belangrijk voor Atlético Madrid

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de strijd om deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen geen fout gemaakt. De Madrilenen namen pas laat afstand van Deportivo Alavés, dat nu op de laatste plaats staat omdat Levante van Villarreal won (2-0).

Atlético versloeg Alavés uiteindelijk met 4-1. Een kwartier voor tijd was de stand nog in evenwicht (1-1). João Félix bracht Atlético in de 11e minuut op voorsprong door de bal na een voorzet van Sime Vrsaljko schitterend raak te koppen. Deportivo Alavés kwam na ruim een uur spelen langszij via de Argentijn Gonzalo Escalante.

Invaller Luis Suárez bewees daarna zijn waarde. De 35-jarige oud-Ajacied benutte een kwartier voor tijd een strafschop. Félix en Suárez (lage schuiver van dichtbij) scoorden daarna nog eens.

Atlético staat derde met een achterstand van 12 punten op Real Madrid. In Spanje plaatsen de eerste vier clubs zich rechtstreeks voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

5 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

5 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

6 uur geleden