Félix en Suárez belangrijk voor Atlético Madrid
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de strijd om deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen geen fout gemaakt. De Madrilenen namen pas laat afstand van Deportivo Alavés, dat nu op de laatste plaats staat omdat Levante van Villarreal won (2-0).
Atlético versloeg Alavés uiteindelijk met 4-1. Een kwartier voor tijd was de stand nog in evenwicht (1-1). João Félix bracht Atlético in de 11e minuut op voorsprong door de bal na een voorzet van Sime Vrsaljko schitterend raak te koppen. Deportivo Alavés kwam na ruim een uur spelen langszij via de Argentijn Gonzalo Escalante.
Invaller Luis Suárez bewees daarna zijn waarde. De 35-jarige oud-Ajacied benutte een kwartier voor tijd een strafschop. Félix en Suárez (lage schuiver van dichtbij) scoorden daarna nog eens.
Atlético staat derde met een achterstand van 12 punten op Real Madrid. In Spanje plaatsen de eerste vier clubs zich rechtstreeks voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
3 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
13 uur geleden