Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Félix en Suárez belangrijk voor Atlético Madrid

Félix en Suárez belangrijk voor Atlético Madrid

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de strijd om deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen geen fout gemaakt. De Madrilenen namen pas laat afstand van Deportivo Alavés, dat nu op de laatste plaats staat omdat Levante van Villarreal won (2-0).

Atlético versloeg Alavés uiteindelijk met 4-1. Een kwartier voor tijd was de stand nog in evenwicht (1-1). João Félix bracht Atlético in de 11e minuut op voorsprong door de bal na een voorzet van Sime Vrsaljko schitterend raak te koppen. Deportivo Alavés kwam na ruim een uur spelen langszij via de Argentijn Gonzalo Escalante.

Invaller Luis Suárez bewees daarna zijn waarde. De 35-jarige oud-Ajacied benutte een kwartier voor tijd een strafschop. Félix en Suárez (lage schuiver van dichtbij) scoorden daarna nog eens.

Atlético staat derde met een achterstand van 12 punten op Real Madrid. In Spanje plaatsen de eerste vier clubs zich rechtstreeks voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

2 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

3 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

19 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

22 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

23 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

23 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

1 dag geleden