Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feest en getoeter na overwinning Oranje op Turkije

Feest en getoeter na overwinning Oranje op Turkije

DEN HAAG (ANP) - Direct na het laatste fluitsignaal van de door het Nederlands Elftal met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen Turkije brak op vele plaatsen in het land feest uit. In steden als Den Haag en Utrecht waren de kroegen en pleinen de hele zaterdagavond al overvol. Ook op het Westergasterrein in Amsterdam keken duizenden fans van Nederland en Turkije naar de wedstrijd.

In Utrecht zongen de voetbalkijkers "Woutje Weghorst tutututu", evenals "Viva Hollandia" en "Hup Holland Hup". De uitzinnige fans staken ook vuurwerk af en toeterden met hun auto's. Ook in de wijk Lombok was vuurwerk te zien en te horen. Ook in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Zaandam staken mensen op verschillende plaatsen vuurwerk af.

Toen de scheidsrechter op zijn fluit blies voor het einde van de wedstrijd vlogen in café Emma in Den Haag de plastic bekers met bier door de lucht. Er klonk een luid gejuich en er werd feestmuziek aangezet. Bezoekers vlogen elkaar in de armen en de oranje opblaasballen werden van het plafond afgetrokken en door de zaak gegooid.

André Rieu

Ook de duizenden aanwezigen bij een concert van André Rieu in Maastricht konden zich niet bedwingen toen Nederland scoorde. Ondanks verzoeken op de schermen om zich stil te houden, lukte dat niet. Rieu zelf zag er de lol wel van in en gaf het publiek uiteindelijk de gelegenheid om te juichen.

Ook op het Belgische festival Rock Werchter keken honderden Nederlanders naar de wedstrijd. Nadat Nederland de zege veilig had gesteld zongen de muziekfans massaal mee met enkele Oranjeliederen.

Meer uit Binnenland

Celstraf en boete voor geweld tijdens jaarwisseling in Eindhoven

DEN BOSCH (ANP) - De politierechter in Den Bosch heeft woensdag tijdens een snelrechtzitting twee mannen veroordeeld voor incidenten tijdens de jaarwisseling.

11 minuten geleden
Ook donderdag rijden minder treinen door winterweer

UTRECHT (ANP) - Door het winterse weer rijden ook donderdag minder treinen. De dienstregeling wordt aangepast, laat spoorbeheerder ProRail weten. Op vrijdag worden mogelijk ook minder treinen ingezet.

34 minuten geleden
Meer mensen verdacht van misdrijf bij jaarwisseling

DEN HAAG (ANP) - Zeker 171 mensen worden verdacht van een misdrijf tijdens de jaarwisseling. Ze hebben bijvoorbeeld agenten, brandweermedewerkers of ambulancemedewerkers belaagd of spullen vernield. Dat meldt het Openbaar Ministerie. Vorig jaar waren er 120 verdachten. Het aantal hulpverleners dat te maken kreeg met geweld en agressie, is eveneens fors gestegen.

1 uur geleden
Zuid-Holland en Zeeland terug naar code geel

DE BILT (ANP) - In de provincies Zuid-Holland en Zeeland geldt code oranje niet meer. Het KNMI heeft het waarschuwingsniveau woensdag aan het begin van de middag een stapje verlaagd naar code geel. Die gold al op de Waddeneilanden. De rest van het land staat nog op code oranje.

1 uur geleden
Twee keer zoveel mensen vroegen afgelopen dagen geld terug van NS

UTRECHT (ANP) - Twee keer zoveel mensen als normaal hebben de afgelopen dagen een aanvraag ingediend bij NS om hun geld terug te krijgen. "Maar voor dagen met dit soort heftige weersomstandigheden, zien we geen gekke aantallen", aldus een woordvoerster. Zij kan niet toelichten hoeveel aanvragen er op een gemiddelde dag worden gedaan.

2 uur geleden
NS rijdt na 12.00 uur nog met uitgeklede winterdienstregeling

UTRECHT (ANP) - De NS rijdt ook na 12.00 uur nog met een uitgeklede versie van de winterdienstregeling, meldt een woordvoerster. Eerder zei de spooronderneming dat de treinen mogelijk in de loop van de ochtend weer volgens de winterdienstregeling konden rijden. De woordvoerster weet niet wanneer dit wel lukt.

3 uur geleden
KLM: vloeistof voor ijsvrij maken vliegtuigen weer geleverd

SCHIPHOL (ANP) - De vloeistof waarmee vliegtuigen ijsvrij worden gemaakt is weer geleverd, meldt KLM op haar website. De voorraad van de de-icingvloeistof dreigde dinsdag op te raken. KLM besloot vervolgens het spul met trucks uit Duitsland te halen om de voorraden aan te vullen.

4 uur geleden