Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Federer niet naar tennistoernooien Toronto en Cincinnati

Federer niet naar tennistoernooien Toronto en Cincinnati

CINCINNATI (ANP) - Roger Federer heeft zich afgemeld voor de tennistoernooien van Toronto (9-15 augustus) en Cincinnati (16-22 augustus). Volgens de organisatoren van beide evenementen kampt de 39-jarige Zwitser met een knieblessure. Hij onderging vorig jaar na de Australian Open twee operaties aan de rechterknie.

In maart dit jaar maakte Federer zijn rentree op de wedstrijdbaan in Doha en speelde hij tot dusver vijf toernooien, waaronder Roland Garros. Hij gaf in Parijs na drie winstpartijen op. Op Wimbledon haalde hij de kwartfinales. De huidige nummer 9 van de wereld miste de Olympische Spelen door opnieuw fysieke problemen. "Tijdens het grasseizoen heb ik helaas te maken gekregen met een terugslag in mijn knie", zei hij op Twitter over zijn afwezigheid in Tokio.

Eind deze maand begint in New York het US Open, het laatste grandslamtoernooi van het jaar. Olympisch kampioen Alexander Zverev haalde daar vorig jaar de eindstrijd maar greep naast zijn eerste grandslamtitel. De 24-jarige Duitser zou ter voorbereiding in Toronto spelen maar heeft zich in navolging van Federer teruggetrokken. Zverev heeft volgens de Canadese organisatie door de intensieve weken en de ervaringen in Tokio meer tijd nodig om te herstellen.

Meer uit Sport

Tennisster Gauff boos over uitzenden kapotslaan racket

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.

14 uur geleden
Alcaraz voor het eerst naar halve finales Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.

17 uur geleden
Verstappen voor het eerst circuit op met nieuwe RB22

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.

18 uur geleden
Bijna 20.000 kaarten verkocht voor TeamNL Huis bij Winterspelen

ARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.

20 uur geleden
Zverev bereikt halve finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).

23 uur geleden
Van der Goot sportjournalist van 2025, Oeuvre Award Hugo Borst

RIJSWIJK (ANP) - Wytse van der Goot (43) is maandag door de Nederlandse Sport Pers (NSP) uitgeroepen tot Sportjournalist van het Jaar 2025. De presentator en commentator van Ziggo Sport is volgens de jury "een liefhebber". "Hij houdt zichtbaar en hoorbaar van voetbal. Dat is bijvoorbeeld te merken in het programma 'Tussen de palen', waarin hij met een oud-voetballer diens loopbaan doorneemt. Wytse is veelzijdig. Hij kan presenteren en interviewen en hij leidt de talkshow Rondo, maar vermoedelijk is hij toch het liefst in het stadion. Met pet", aldus de jury.

1 dag geleden
Sinner ten koste van Darderi zonder setverlies naar laatste acht

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is op de Australian Open doorgedrongen tot de kwartfinales. De Italiaan, die de vorige twee edities won, versloeg zonder setverlies zijn als 22e geplaatste landgenoot Luciano Darderi: 6-1 6-3 7-6 (2). Sinner speelt in de volgende ronde tegen de Amerikaan Ben Shelton, die de Noor Casper Ruud in vier sets aan de kant zette: 3-6 6-4 6-3 6-4.

1 dag geleden