
Federer keert in Madrid na twee jaar terug op gravel
MADRID (ANP) - Tennisser Roger Federer maakt na een kleine twee jaar zijn rentree op het gravel. De 39-jarige Zwitser heeft zijn deelname toegezegd aan het toernooi van Madrid, dat vanaf begin mei op de planning staat. Ook de Serviër Novak Djokovic en de Spanjaard Rafael Nadal doen mee.
Federer maakte onlangs na ruim een jaar afwezigheid, vanwege twee knie-operaties, in Doha zijn rentree. Hij verloor daar in zijn tweede partij.
De laatste toernooizege van Federer op gravel dateert uit 2015 in Istanbul. In 2009 won hij Roland Garros.
Meer uit Sport
TERNEUZEN (ANP) - Olav Kooij is fit genoeg om deel te nemen aan de Renewi Tour, een rittenkoers uit de WorldTour door Nederland en België. De 23-jarige sprinter van Visma - Lease a Bike werd ziek na de Ronde van Polen en zegde zondag af voor de eendaagse wielerkoers Cyclassics Hamburg.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Tweevoudig international Martin Laamers is op 58-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn oude club Vitesse bevestigd. De voormalige middenvelder was tien jaar actief in de hoofdmacht van de Arnhemse voetbalclub. Laamers speelde twee keer in het Nederlands elftal. Hij kwam voor Oranje uit tegen Brazilië en tegen de voormalige Sovjet-Unie.
5 uur geledenBANGKOK (ANP) - Bondscoach Felix Koslowski kijkt met een goed gevoel vooruit naar het WK dat voor de Nederlandse volleybalsters vrijdag met een groepswedstrijd tegen Zweden begint. "Ik ben blij met hoe we er voorstaan. We worden steeds beter. Nu we in Thailand zijn, beginnen we het toernooi ook echt te voelen", laat hij weten in een persbericht.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Richard Carapaz verschijnt zaterdag niet aan de start van de Ronde van Spanje. De voormalige olympisch kampioen is nog onvoldoende hersteld van een maaginfectie die hem uit de Tour de France hield.
7 uur geledenCINCINNATI (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft de Cincinnati Open gewonnen. Swiatek versloeg de Italiaanse Jasmine Paolini in 1 uur en 50 minuten: 7-5 6-4. Het is voor het eerst dat de Poolse het toernooi wint.
18 uur geledenCINCINNATI (ANP) - De finale van het masterstoernooi in Cincinnati heeft slechts vijf games geduurd. Bij een achterstand van 5-0 in de eerste set gaf titelverdediger Jannik Sinner op. De nummer 1 van de wereld voelde zich niet lekker en de Italiaan schudde na een korte pauze gedesillusioneerd de hand van tegenstander Carlos Alcaraz. De Spaanse nummer 2 van de wereld won zodoende het Amerikaanse toernooi, dat geldt als een belangrijke voorbereiding op de US Open.
22 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is het kwalificatietoernooi van de US Open goed begonnen. De 25-jarige Nederlander won in de eerste ronde in twee sets van de Litouwer Vilius Gaubas: 6-3 6-4.
1 dag geleden