Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Federer in tiebreak vijfde set langs taaie Australiër Millman

Federer in tiebreak vijfde set langs taaie Australiër Millman

MELBOURNE (ANP) - Roger Federer heeft zich met veel moeite verzekerd van een plek in de vierde ronde van de Australian Open. Federer had de tiebreak van de vijfde set nodig om zich te ontdoen van John Millman, de nummer 47 van de wereld. Na een strijd van ruim vier uur had de 38-jarige Zwitserse tennisser de zege binnen: 4-6 7-6 (2) 6-4 4-6 7-6 (10-8).

Federer maakte in de tiebreak van de vijfde set na een 8-4-achterstand zes punten op een rij. Hij maakt het af op zijn eerste wedstrijdpunt.

Federer bewaarde slechte herinneringen aan Millman. Anderhalf jaar geleden werd hij door de Australiër uitgeschakeld op de US Open.

In de vierde ronde neemt Federer het op tegen de ongeplaatste Hongaar Marton Fucsovics, die hij twee jaar geleden ook trof in de vierde ronde. Toen werd het 6-4 7-6 (3) 6-2 voor de Zwitser.

Meer uit Sport

Kunstrijders Danilova en Tsiba na WK nog niet zeker van Spelen

BOSTON (ANP) - Kunstrijders Daria Danilova en Michel Tsiba zijn er nog niet in geslaagd om zich te verzekeren van een ticket voor de Olympische Spelen van 2026. Het Nederlandse duo eindigde op de WK in Boston als vijftiende, waar een plaats bij de eerste veertien goed was geweest voor kwalificatie voor de Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.

2 uur geleden
Bogaerts (Padres) start MLB-seizoen met zege in 'Nederlands' duel

SAN DIEGO (ANP) - De Nederlander Xander Bogaerts is met San Diego Padres het honkbalseizoen in de Major League Baseball (MLB) begonnen met een zege op Atlanta Braves. De Padres waren thuis met 7-4 te sterk voor het team van Oranje-internationals Jurickson Profar en Ozzie Albies.

4 uur geleden
Tennisser Djokovic dichter bij honderdste toernooizege

MIAMI (ANP) - Novak Djokovic is weer een stap dichter bij zijn honderdste toernooizege gekomen. De 37-jarige Serviër heeft zich geplaatst voor de halve finale van het toernooi van Miami. Hij boekte een zege op de Amerikaan Sebastian Korda: 6-3 7-6 (4). Djokovic kwam in de tweede set terug van een achterstand van 4-1.

14 uur geleden
Lawson heeft het moeilijk met ontslag bij Red Bull

MILTON KEYNES (ANP) - Het besluit van Red Bull om hem na twee races al te laten vallen, is Liam Lawson zwaar gevallen. "Het is moeilijk. Als kind droomde ik ervan om coureur van Red Bull te worden. Daar heb ik mijn hele leven naartoe gewerkt", schreef de Nieuw- Zeelander op Instagram.

14 uur geleden
Tennisser Mensik in Miami voor het eerst bij laatste vier masters

MIAMI (ANP) - De Tsjechische tennisser Jakub Mensik is doorgedrongen tot de halve finales van de masters in Miami. De 19-jarige nummer 54 van de wereld bedwong in de kwartfinales de Fransman Arthur Fils en won in twee sets: 7-6 (5) 6-1. Mensik staat voor het eerst in zijn carrière in de halve finales van een masterstoernooi.

17 uur geleden
Wielrenster Wiebes wint na sprint Classic Brugge-De Panne

DE PANNE (ANP) - Lorena Wiebes heeft de Belgische eendagskoers Classic Brugge-De Panne gewonnen. De wielrenster van SD Worx-Protime was de snelste in een massasprint. Ze won afgelopen zaterdag ook de Italiaanse klassieker Milaan-Sanremo.

20 uur geleden
Golfer Luiten bovenin na eerste ronde India Open

NEW DELHI (ANP) - Golfer Joost Luiten heeft zich voorin gemeld in het India Open, een toernooi uit de DP World Tour. De Nederlander bezet de gedeelde vierde plaats na de eerste ronde op de golfbaan van New Delhi. Hij noteerde 69 slagen, drie onder par en één meer dan de drie leiders: de Zweed Marcus Kinhult, de Belg Nicolas Colsaerts en de Engelsman Marcus Armitage.

21 uur geleden