Federer in tiebreak vijfde set langs taaie Australiër Millman
MELBOURNE (ANP) - Roger Federer heeft zich met veel moeite verzekerd van een plek in de vierde ronde van de Australian Open. Federer had de tiebreak van de vijfde set nodig om zich te ontdoen van John Millman, de nummer 47 van de wereld. Na een strijd van ruim vier uur had de 38-jarige Zwitserse tennisser de zege binnen: 4-6 7-6 (2) 6-4 4-6 7-6 (10-8).
Federer maakte in de tiebreak van de vijfde set na een 8-4-achterstand zes punten op een rij. Hij maakt het af op zijn eerste wedstrijdpunt.
Federer bewaarde slechte herinneringen aan Millman. Anderhalf jaar geleden werd hij door de Australiër uitgeschakeld op de US Open.
In de vierde ronde neemt Federer het op tegen de ongeplaatste Hongaar Marton Fucsovics, die hij twee jaar geleden ook trof in de vierde ronde. Toen werd het 6-4 7-6 (3) 6-2 voor de Zwitser.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is verrast dat hij ondanks de moeizame start van het seizoen tweede staat in het wereldkampioenschap. "Dat is een grote verrassing, maar we nemen het zoals het is", zei de Red Bull-coureur tijdens de persdag van de Grote Prijs van São Paulo. De Nederlander won drie van de laatste vier races.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
19 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
1 dag geleden