Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Federer bereikt kwartfinales op Australian Open

Federer bereikt kwartfinales op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Roger Federer heeft de kwartfinales op de Australian Open bereikt. De als derde geplaatste Zwitser was in Melbourne in vier sets te sterk voor Marton Fucsovics uit Hongarije: 4-6 6-1 6-2 6-2.

Federer neemt het in de kwartfinale op tegen Tennys Sandgren. De Amerikaan versloeg na een spannende partij de als twaalfde geplaatste Fabio Fognini: 7-6 (5) 7-5 6-7 (2) 6-4.

Eén mindere game kostte Federer tegen Fucsovics de eerste set in de avondpartij in de Rod Laver Arena. Op 3-3 benutte de Hongaarse nummer 67 van de wereld een breakpoint en pakte de set met 6-4. De 38-jarige Zwitser maakte in de daaropvolgende drie sets echter geen fouten meer. Hij brak zijn tegenstander meteen in de eerste opslagbeurt en gaf die voorsprong niet meer weg. Op het derde matchpoint besliste hij de partij.

Het is de vijftiende keer voor Federer dat hij de kwartfinales heeft bereikt in Melbourne. Vorig jaar strandde de zesvoudig winnaar van de Australian Open in de vierde ronde tegen de Griek Stefanos Tsitsipas.

Meer uit Sport

Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

11 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

13 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

13 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

13 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

14 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

15 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

18 uur geleden