Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FDF-voorman: telefoonnummers CDA'ers komen niet bij mij vandaan

FDF-voorman: telefoonnummers CDA'ers komen niet bij mij vandaan

DEN HAAG (ANP) - De voorman van de Farmers Defence Force (FDF), Mark van den Oever, zegt dat hij niet achter het delen van de telefoonnummers van CDA-Kamerleden zit. "Deze telefoonnummers komen niet bij mij vandaan", zei hij donderdagmiddag op het Malieveld in Den Haag. "Ik vind het op zich goed dat CDA'ers gebeld worden, maar het verspreiden van telefoonnummers mag natuurlijk niet. Daar heb ik niks mee te maken."

De nummers van onder anderen CDA'ers Derk Boswijk en Eline Vedder werden woensdag op sociale media gedeeld. Daarbij stond een foto van Van den Oever. Sindsdien worden de politici platgebeld. Premier Mark Rutte noemde het delen van de 06-nummers "pure, pure intimidatie". Hij noemt de actie "ontzettend laf" en "idiotie".

Ook Caroline van der Plas van de BoerBurgerBeweging (BBB) reageerde boos. "Ik wil heel graag dat Farmers Defence Force hier afstand van neemt en de mensen keihard veroordeelt die op deze manier nummers doorsturen en intimiderende berichten sturen naar politici", aldus Van der Plas donderdagochtend bij WNL.

Meer uit Binnenland

Medewerkers ov staken op 24 juni in de ochtend, meldt FNV

UTRECHT (ANP) - Medewerkers in het openbaar vervoer gaan op woensdag 24 juni in de ochtend staken uit onvrede over het kabinetsbeleid rond sociale zekerheid, heeft FNV aangekondigd. Werknemers in het trein-, bus-, tram- en metrovervoer beginnen die dag pas om 08.00 uur met werken. Door de werkonderbreking staat het ov in de vroege ochtend volgens de vakbond stil.

16 minuten geleden
Verdachte van explosie bij D66-kantoor blijft langer vastzitten

DEN HAAG (ANP) - De man die wordt verdacht van het veroorzaken van een explosie bij het partijkantoor van D66 in Den Haag blijft negentig dagen langer vastzitten. Dat heeft de raadkamer van de Haagse rechtbank woensdag bepaald.

19 minuten geleden
Oplevering nieuwe fregatten van Damen loopt jaren vertraging op

DEN HAAG (ANP) - De oplevering van het eerste ASW-fregat loopt jaren vertraging op. "Het oorspronkelijke scheepsontwerp bleek niet stabiel te zijn", aldus Defensie. De nieuwe Anti Submarine Warfare (ASW) fregatten worden gebouwd door Damen en zijn gespecialiseerd in het bestrijden van onderzeeboten.

2 uur geleden
Misbruikwebsite Motherless weer online na ingrijpen OM

BREDA (ANP) - De pornowebsite Motherless is weer online nadat de Nederlandse autoriteiten die begin mei offline hadden gehaald. Op de site, die door een bedrijf in het Brabantse Steenbergen wordt gehost, vond CNN vorige maand 20.000 video's van vrouwen die misbruikt werden in hun slaap. Het Openbaar Ministerie doet onderzoek naar de website.

3 uur geleden
Westerwolde zeer bezorgd over nieuw toegangsbeleid azc Ter Apel

SELLINGEN (ANP) - De gemeente Westerwolde maakt zich grote zorgen over de gevolgen van het nieuwe toegangsbeleid dat asielopvangorgaan COA sinds woensdag voert bij het aanmeldcentrum in Ter Apel. Het is daar inmiddels dusdanig vol dat het COA alleen kwetsbare mensen binnenlaat.

3 uur geleden
Queerorganisaties vechten verwijdering accounts door Meta aan

AMSTERDAM (ANP) - Nederlandse queerorganisaties zetten samen met burgerrechtenorganisatie Bits of Freedom een eerste juridische stap tegen Meta om de verwijdering van tientallen Instagram-accounts aan te vechten. Het moederbedrijf van het platform handelt tegen de wet door accounts zonder geldige reden en bezwaarprocedure te sluiten, stellen onder meer COC Nederland, Club Church en No Limits! Art Castle.

3 uur geleden
KNMI kan eerder en gerichter waarschuwen voor gevaarlijk weer

DE BILT (ANP) - Het KNMI kan vanaf woensdag "eerder en gerichter" waarschuwen voor gevaarlijk weer, doordat een wettelijke regeling is aangepast. Het weerinstituut meldt dat bijvoorbeeld burgers, veiligheidsregio's en waterschappen zich hierdoor beter kunnen voorbereiden op extreem weer.

3 uur geleden