Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Volendam pakt kostbare punten tegen hekkensluiter Cambuur

FC Volendam pakt kostbare punten tegen hekkensluiter Cambuur

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft met de zege op SC Cambuur drie punten gepakt in de strijd om lijfsbehoud in de Eredivisie. De ploeg van coach Wim Jonk won met 2-0 in het eigen Kras Stadion en kwam door de zege op 30 punten.

Voor Cambuur komt degradatie steeds dichterbij. De club uit Leeuwarden van coach Sjors Ultee staat laatste met 16 punten, één minder dan FC Groningen. Excelsior dat op een veilige vijftiende plek staat heeft 11 punten meer. FC Emmen staat zestiende met 25 punten.

Damon Mirani zette de thuisploeg in de 39e minuut op voorsprong. Zijn kopbal uit een corner werd in eerste instantie nog tegengehouden door doelman Robbin Ruiter, maar belandde in de rebound via Mirani alsnog in het doel. In de 90e minuut maakte Mirani op aangeven van Carel Eiting er nog 2-0 van. Opnieuw kopte hij raak uit een hoekschop.

Slecht begin

Voor Jonk begon de wedstrijd helemaal niet zo goed. Hij moest Gaetano Oristanio al in de 25e minuut wisselen na een blessure. Ook Brian Plat kon niet verder en moest al in de 36e minuut van het veld. Kort daarop opende Mirani de score.

Voor Cambuur is het de zesde nederlaag op een rij. De Friezen wisten ook al drie wedstrijden achter elkaar niet tot scoren te komen FC Volendam behaalde de achtste zege van dit seizoen. Dat zijn er meer dan de ploeg haalde in de vorige twee seizoenen in de Eredivisie. Zeven van de acht overwinningen boekten de Volendammers sinds de hervatting van de competitie in januari.

Meer uit Voetbal

Mbappé volledig fit voor interlands Frankrijk en slotfase seizoen

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.

25 minuten geleden
Depay meldt zich toch niet op trainingskamp Oranje

ZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.

33 minuten geleden
Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

14 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

16 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

16 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

17 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

18 uur geleden