Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Volendam naar tweede plek in eerste divisie, FC Emmen derde

FC Volendam naar tweede plek in eerste divisie, FC Emmen derde

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is gestegen naar de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Rick Kruys won met 3-0 van Jong Ajax en kwam zo op 32 punten. Dat zijn er evenveel als koploper Excelsior, dat dinsdag nog in actie komt tegen Jong FC Utrecht.

Bilal Ould-Chikh en Robert Mühren scoorden in de eerste helft voor Volendam, dat al negen wedstrijden op rij ongeslagen is. In de extra tijd maakte Mühren uit een strafschop zijn tweede doelpunt.

FC Emmen versloeg De Graafschap met 3-0 en passeerde de club uit Doetinchem ook op de ranglijst. Emmen staat derde met 30 punten. De Graafschap heeft er 1 minder. Jalen Hawkins opende de score voor de ploeg van coach Alfons Arts in de 5e minuut en Franck Evina maakte er vier minuten later 2-0 van. Julius Kade scoorde vlak na de rust.

Ook Helmond Sport kwam op 30 punten. De ploeg van coach Kevin Hofland boog in eigen huis tegen ADO Den Haag een 1-0-achterstand om in een 2-1 zege. Na de openingstreffer van Daryl van Mieghem, scoorden Tobias Pachonik en Anthony van den Hurk voor de thuisploeg. De laatstgenoemde deed dat uit een strafschop. Hij kreeg daarna in de extra tijd nog rood voor een tackle.

Meer uit Voetbal

Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

3 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

6 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

12 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

16 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

16 uur geleden