FC Volendam naar tweede plek in eerste divisie, FC Emmen derde
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is gestegen naar de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Rick Kruys won met 3-0 van Jong Ajax en kwam zo op 32 punten. Dat zijn er evenveel als koploper Excelsior, dat dinsdag nog in actie komt tegen Jong FC Utrecht.
Bilal Ould-Chikh en Robert Mühren scoorden in de eerste helft voor Volendam, dat al negen wedstrijden op rij ongeslagen is. In de extra tijd maakte Mühren uit een strafschop zijn tweede doelpunt.
FC Emmen versloeg De Graafschap met 3-0 en passeerde de club uit Doetinchem ook op de ranglijst. Emmen staat derde met 30 punten. De Graafschap heeft er 1 minder. Jalen Hawkins opende de score voor de ploeg van coach Alfons Arts in de 5e minuut en Franck Evina maakte er vier minuten later 2-0 van. Julius Kade scoorde vlak na de rust.
Ook Helmond Sport kwam op 30 punten. De ploeg van coach Kevin Hofland boog in eigen huis tegen ADO Den Haag een 1-0-achterstand om in een 2-1 zege. Na de openingstreffer van Daryl van Mieghem, scoorden Tobias Pachonik en Anthony van den Hurk voor de thuisploeg. De laatstgenoemde deed dat uit een strafschop. Hij kreeg daarna in de extra tijd nog rood voor een tackle.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
46 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
5 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
5 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geleden