FC Volendam naar tweede plek in eerste divisie, FC Emmen derde
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is gestegen naar de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Rick Kruys won met 3-0 van Jong Ajax en kwam zo op 32 punten. Dat zijn er evenveel als koploper Excelsior, dat dinsdag nog in actie komt tegen Jong FC Utrecht.
Bilal Ould-Chikh en Robert Mühren scoorden in de eerste helft voor Volendam, dat al negen wedstrijden op rij ongeslagen is. In de extra tijd maakte Mühren uit een strafschop zijn tweede doelpunt.
FC Emmen versloeg De Graafschap met 3-0 en passeerde de club uit Doetinchem ook op de ranglijst. Emmen staat derde met 30 punten. De Graafschap heeft er 1 minder. Jalen Hawkins opende de score voor de ploeg van coach Alfons Arts in de 5e minuut en Franck Evina maakte er vier minuten later 2-0 van. Julius Kade scoorde vlak na de rust.
Ook Helmond Sport kwam op 30 punten. De ploeg van coach Kevin Hofland boog in eigen huis tegen ADO Den Haag een 1-0-achterstand om in een 2-1 zege. Na de openingstreffer van Daryl van Mieghem, scoorden Tobias Pachonik en Anthony van den Hurk voor de thuisploeg. De laatstgenoemde deed dat uit een strafschop. Hij kreeg daarna in de extra tijd nog rood voor een tackle.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
19 minuten geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
1 uur geleden