Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Volendam naar tweede plek in eerste divisie, FC Emmen derde

FC Volendam naar tweede plek in eerste divisie, FC Emmen derde

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is gestegen naar de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Rick Kruys won met 3-0 van Jong Ajax en kwam zo op 32 punten. Dat zijn er evenveel als koploper Excelsior, dat dinsdag nog in actie komt tegen Jong FC Utrecht.

Bilal Ould-Chikh en Robert Mühren scoorden in de eerste helft voor Volendam, dat al negen wedstrijden op rij ongeslagen is. In de extra tijd maakte Mühren uit een strafschop zijn tweede doelpunt.

FC Emmen versloeg De Graafschap met 3-0 en passeerde de club uit Doetinchem ook op de ranglijst. Emmen staat derde met 30 punten. De Graafschap heeft er 1 minder. Jalen Hawkins opende de score voor de ploeg van coach Alfons Arts in de 5e minuut en Franck Evina maakte er vier minuten later 2-0 van. Julius Kade scoorde vlak na de rust.

Ook Helmond Sport kwam op 30 punten. De ploeg van coach Kevin Hofland boog in eigen huis tegen ADO Den Haag een 1-0-achterstand om in een 2-1 zege. Na de openingstreffer van Daryl van Mieghem, scoorden Tobias Pachonik en Anthony van den Hurk voor de thuisploeg. De laatstgenoemde deed dat uit een strafschop. Hij kreeg daarna in de extra tijd nog rood voor een tackle.

Meer uit Voetbal

Voetbalster Putellas verlaat FC Barcelona na veertien jaar

BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse sterspeelster Alèxia Putellas verlaat FC Barcelona na veertien seizoenen. De 32-jarige voetbalster speelde 507 wedstrijden voor de club en heeft het clubrecord met 232 doelpunten.

8 uur geleden
KNVB werkt alleen toekomstplan voor Campus in Zeist verder uit

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat alleen de toekomstplannen voor de KNVB Campus in Zeist verder uitwerken. De voetbalbond meldt dat het uitwerken van een uitbreiding in Zeist de voorkeur heeft gekregen boven een mogelijke nieuwe campuslocatie in Almere.

9 uur geleden
Marokko met Saibari en Salah-Eddine naar WK voetbal

RABAT (ANP) - Marokko gaat naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met de PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine. Bondscoach Mohamed Ouahbi heeft geen plek in de selectie voor Rayane Bounida (Ajax), Ismaël Baouf (Cambuur), Souffian El Karouani (FC Utrecht) en Oussama Targhalline (Feyenoord).

9 uur geleden
Aanvoerster Janssen keert terug bij Oranjevrouwen

ZEIST (ANP) - Oranje-aanvoerster Dominique Janssen keert terug in de selectie van bondscoach Arjan Veurink voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Polen van komende maand. Naast Janssen keren ook Daniëlle van de Donk, Jackie Groenen, Kerstin Casparij en Caitlin Dijkstra terug van blessures, meldt de KNVB. Vivianne Miedema ontbreekt nog "vanwege een combinatie van factoren", aldus een woordvoerder van de voetbalbond.

10 uur geleden
Vitesse seizoen lang zeker van deelname aan eerste divisie

ZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.

12 uur geleden
AS Roma neemt Malen definitief over van Aston Villa

ROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.

12 uur geleden
Assistent-trainer Lijnders na één seizoen weg bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.

12 uur geleden