FC Volendam na zege op MVV ruim aan de leiding
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft met een zege op MVV verder afstand genomen in de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won met 3-1 van de club uit Maastricht.
Henk Veerman was twee keer trefzeker voor Volendam en Alex Plat maakte er één. Camil Mmaee scoorde voor de bezoekers.
FC Volendam heeft door de zege 7 punten meer dan Excelsior. De Rotterdammers spelen zondag thuis tegen ADO Den Haag.
FC Dordrecht
FC Dordrecht klom door de zege op Vitesse naar de derde plaats. De spelers van coach John van den Brom konden het goede nieuws over de redding van de Arnhemse club niet vertalen op het veld. Dordrecht won met 3-0 door doelpunten van Dean Zandbergen, Jaden Slory en Chiel Olde Keizer. De Zuid-Hollanders staan op 40 punten, 9 minder dan Volendam.
SC Cambuur raakte verder achterop in de titelstrijd. De Friezen verloren met 4-2 bij FC Eindhoven. Tony Rölke opende de score nog wel voor Cambuur. Na treffers van Achraf El Bouchataoui en Evan Rottier voor Eindhoven, maakte Matthias Nartey gelijk. Sven Blummel en nogmaals Rottier bezorgden de thuisploeg de zege.
De Graafschap
De Graafschap boekte een 4-0-zege op FC Emmen en staat met 36 punten vijfde. Alaa Bakir van FC Emmen kreeg rood. FC Den Bosch kwam door de zege op TOP Oss (1-0), dankzij een late treffer van Sebastian Karlsson Grach, ook op 36 punten. Roda JC won met 3-0 van Jong FC Utrecht en staat zevende met hetzelfde aantal punten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.
18 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag overtuigend in het Abe Lenstra Stadion gewonnen van AZ. Het elftal van coach Robin Veldman versloeg de Alkmaarders met 3-1. Heerenveen klimt daardoor naar de negende plaats in de Eredivisie met 17 punten. AZ blijft derde met 24 punten.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."
3 uur geledenNAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
16 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
16 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
16 uur geleden