FC Volendam na zege op MVV ruim aan de leiding
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft met een zege op MVV verder afstand genomen in de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won met 3-1 van de club uit Maastricht.
Henk Veerman was twee keer trefzeker voor Volendam en Alex Plat maakte er één. Camil Mmaee scoorde voor de bezoekers.
FC Volendam heeft door de zege 7 punten meer dan Excelsior. De Rotterdammers spelen zondag thuis tegen ADO Den Haag.
FC Dordrecht
FC Dordrecht klom door de zege op Vitesse naar de derde plaats. De spelers van coach John van den Brom konden het goede nieuws over de redding van de Arnhemse club niet vertalen op het veld. Dordrecht won met 3-0 door doelpunten van Dean Zandbergen, Jaden Slory en Chiel Olde Keizer. De Zuid-Hollanders staan op 40 punten, 9 minder dan Volendam.
SC Cambuur raakte verder achterop in de titelstrijd. De Friezen verloren met 4-2 bij FC Eindhoven. Tony Rölke opende de score nog wel voor Cambuur. Na treffers van Achraf El Bouchataoui en Evan Rottier voor Eindhoven, maakte Matthias Nartey gelijk. Sven Blummel en nogmaals Rottier bezorgden de thuisploeg de zege.
De Graafschap
De Graafschap boekte een 4-0-zege op FC Emmen en staat met 36 punten vijfde. Alaa Bakir van FC Emmen kreeg rood. FC Den Bosch kwam door de zege op TOP Oss (1-0), dankzij een late treffer van Sebastian Karlsson Grach, ook op 36 punten. Roda JC won met 3-0 van Jong FC Utrecht en staat zevende met hetzelfde aantal punten.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.
28 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.
1 uur geledenGUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
9 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
16 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
17 uur geleden