FC Volendam na zege op MVV ruim aan de leiding
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft met een zege op MVV verder afstand genomen in de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won met 3-1 van de club uit Maastricht.
Henk Veerman was twee keer trefzeker voor Volendam en Alex Plat maakte er één. Camil Mmaee scoorde voor de bezoekers.
FC Volendam heeft door de zege 7 punten meer dan Excelsior. De Rotterdammers spelen zondag thuis tegen ADO Den Haag.
FC Dordrecht
FC Dordrecht klom door de zege op Vitesse naar de derde plaats. De spelers van coach John van den Brom konden het goede nieuws over de redding van de Arnhemse club niet vertalen op het veld. Dordrecht won met 3-0 door doelpunten van Dean Zandbergen, Jaden Slory en Chiel Olde Keizer. De Zuid-Hollanders staan op 40 punten, 9 minder dan Volendam.
SC Cambuur raakte verder achterop in de titelstrijd. De Friezen verloren met 4-2 bij FC Eindhoven. Tony Rölke opende de score nog wel voor Cambuur. Na treffers van Achraf El Bouchataoui en Evan Rottier voor Eindhoven, maakte Matthias Nartey gelijk. Sven Blummel en nogmaals Rottier bezorgden de thuisploeg de zege.
De Graafschap
De Graafschap boekte een 4-0-zege op FC Emmen en staat met 36 punten vijfde. Alaa Bakir van FC Emmen kreeg rood. FC Den Bosch kwam door de zege op TOP Oss (1-0), dankzij een late treffer van Sebastian Karlsson Grach, ook op 36 punten. Roda JC won met 3-0 van Jong FC Utrecht en staat zevende met hetzelfde aantal punten.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
6 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
11 uur geleden