FC Volendam komt steeds dichter bij terugkeer naar Eredivisie
AMSTERDAM (ANP) - FC Volendam komt steeds dichter bij een terugkeer naar de Eredivisie. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie won maandagavond ook de uitwedstrijd tegen Jong Ajax (0-2).
FC Volendam heeft nu een voorsprong van 9 punten op het als tweede geklasseerde ADO Den Haag. Excelsior, de nummer 3 van de ranglijst, volgt op 11 punten. De twee beste ploegen van de competitie promoveren rechtstreeks.
FC Volendam kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Ryan van de Pavert. Invaller Jamie Jacobs maakte het tweede doelpunt voor de bezoekers.
Jong PSV ging onderuit tegen FC Den Bosch (2-4). Nick de Groot (2), Mees Laros en Ilias Boumassaoudi scoorden voor FC Den Bosch. Jesper Uneken en Couhaib Driouech troffen doel voor Jong PSV.
De wedstrijd tussen Jong AZ en TOP Oss leverde geen winnaar op (1-1). Ro-Zangelo Daal opende de score voor Jong AZ. Giovanni Korte tekende voor de gelijkmaker.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
11 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
11 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden